• atatürk'e ve bu cumhuriyete biraz saygısı olan her vatandaşın yapması gereken eylem.

instagram üzerinde osmanlitim adında tiksinç, atatürk ve cumhuriyet'e hakaretler yağdıran bir sayfa var. o kadar iğrenç ki ekran görüntüsü alıp atmaya utanıyorum.

sayfa linki: https://www.instagram.com/osmanlitim
  • ülkede iki koyun kaybolsa ben bulurum.
    diyen hükümet ve sayın yöneticiler
    internet suçlarını
    araştırmak için o kadar kişiyi
    işe alan hükümetin çoktan
    bulması gereken
    halkı kin ve nefrete sürükleyen
    iğrençliktir.

ama onlar bunları yaptıkça
    atatürkçüler bir, iri ve diri oluyor
    haberleri yoktur.
  • fesli dondurmaciyi ustat kabul eden bir zavallinin kurdugu ve ecdad fantezilerini paylastigi instagram hesabi. zevkle sikayet edecegim.

ataturk'un ictigi saraba laf etmisler ama demiyorlar ki -sozde- cennet mekan abdulhamid rom yudumlarken, haremde bilmem kac kadinla cima ederken ecdadimiz cephelerde perisan oluyordu...

ahhh cehalet ahh...
  • türk toplumunun milli değerlerini aşağılama ve küçümseme; aynı milli duygular içerisinde yaşayan insanlar arasında ayrıştırıcı paylaşımlarda bulunarak toplumun belli bir kesimini ötekileştirmek ve toplum huzurunu bozacak paylaşımlarla halkı kin ve nefrete sürüklemekten dolayı sayfanın kapatılmasını talep ederek verdiğim destektir.
  • (bkz: up)
  • görev tamamdır...

pislik herifler.
  • sayfa hakikaten mide bulandırıcı. cehalet almış yürümüş. gerçi istedikleri nesil bu tiplerden ibaret ya ondan dolayı şaşırmadım. şikayeti atlamayalım. başlığı gündemde tutalım.
  • böyle yavşakları neden ciddiye alıyoruz ki? hayır her şikayet, her kapatma bunları daha mazlum gösteriyor çevreye karşı. zaten halkımızın aklı kıt! birde ağlayan biri oldumu yelkenleri suya indiriveriyorlar. siktir edin, takmayın!
  • anında şikayet ettiğim sayfa. lütfen sizde birkaç dakikanızı ayırıp bu rezilliğe karşı çıkınız.
hesabın var mı? giriş yap