• atatürk'e ve bu cumhuriyete biraz saygısı olan her vatandaşın yapması gereken eylem.

instagram üzerinde osmanlitim adında tiksinç, atatürk ve cumhuriyet'e hakaretler yağdıran bir sayfa var. o kadar iğrenç ki ekran görüntüsü alıp atmaya utanıyorum.

sayfa linki: https://www.instagram.com/osmanlitim
  • ülkede iki koyun kaybolsa ben bulurum.
    diyen hükümet ve sayın yöneticiler
    internet suçlarını
    araştırmak için o kadar kişiyi
    işe alan hükümetin çoktan
    bulması gereken
    halkı kin ve nefrete sürükleyen
    iğrençliktir.

ama onlar bunları yaptıkça
    atatürkçüler bir, iri ve diri oluyor
    haberleri yoktur.
  • bu kadar nankörlük ve cehalet mide bulandırıyor artık. hayata dair zerre umut, mutluluk ne varsa alıp götürüyorsunuz. nasıl bir nefret ve iğrençlik içinde büyüdünüz siz?

dedelerimin bu ülkenin huzuru ve bağımsızlığı için döktüğü kan hepinize haram olsun. ömrünüzün son gününe kadar huzur bulmayın.
  • şikayetimi ettim etmesine de. bu hesabı yöneten yada yönetenler ciddi anlamda nasıl bir orospu çocuğudur çözemedim. bi kaç fotoğrafa bakabildim gerisine bakmayı kendime yakıştıramadım. ulan biz ayrı siz ayrısınız madem, sizin gibilerin ta ecdadını sikeyim.
  • sonuna kadar destek verdiğim kampanya.

bu hesabı yöneten kişinin zihniyetini ve vizyonunu anlamak için tek bir paylaşımına bakmak yeterli; bir fotoğrafta atatürk'ün sözlerinin aslında ona ait olmadığı, başka insanlara ait olduğu iddia ediliyor. misal:

"istikbal göklerdedir." benito mussolini.

mussolini, atatürk'ten sonra yaşamıştır. başka sorum yok sayın yargıç.
  • sayfa hakikaten mide bulandırıcı. cehalet almış yürümüş. gerçi istedikleri nesil bu tiplerden ibaret ya ondan dolayı şaşırmadım. şikayeti atlamayalım. başlığı gündemde tutalım.
  • hayatımda ilk defa bir sayfayı girip şikayet ettim. orospu çocukları, inşallah böyle itlerin yalvara yalvara özür dileyecekleri zamanları da göreceğiz.
  • üzerimize düşeni yaptık.
    her ne kadar bunlardan çok olduğu bir gerçeklikse de yalana dolana bu kadar sarılmak aynı zamanda bir çaresizlik göstergesidir. bunu da unutmamalı.
  • bu kafaları besleyen tiplerin 'tarihçilik" üzerinden atıp tuttuğu atatürk aleyhine işlenen suçlar hakkında kanun ile birebir alakalı bir olaydır.

illa 5816'ya bir örnek lazımsa bu rezillik tamda budur. öyle dedikodular, imalar, tarih adı altında iftiralar değil.

(bkz: #68565621)

http://www.mevzuat.gov.tr/…evzuatmetin/1.3.5816.pdf

savcılığa bildirelecektir, bunları yapan elemanda "müslüman mağdur" olarak mahkemesine çıkar artık...
hesabın var mı? giriş yap