• ya ekonomik kriz nedeniyle ya da dikkat çekmek için kullanılan muhteşem bir fotomodele sahip sayfa
    çınar kuyumculuk kadıköy

edit: felsefeleri “kadın bedenini sömürmeye hayır” mış da o kıllarla o takılar off

edit2: çıkmadıkları haber kanalı kalmadı neredeyse. yöntem nasıl olursa olsun kadına şiddete bu kadar dikkat çektiği için kendilerine teşekkür ediyoruz.
  • kadin bedeni yerine hayvanlari sömürmeyi tercih etmislerdir.
    (bkz: ayi)

(bkz: #117326215) bak arkadas aciklamis ne güzel.

zorunlu edit: hassas kalpler de gelmis. kardesim adamin killi olmasi ayi yapmiyor yoksa elf degiliz herhalde. dalga gecilmesinin nedeni killi olmasi degil o vücudun taki tanitimi icin uygun oldugunun düsünülmesi. ıyi ajdar’ı da sanat günesi ilan edelim, kelleri sampuan reklaminda oynatalim, zencilerden elf yapiyorlar maalesef o örnegi atliyorum.
  • az önce linke tıklamış bulundum, bir hışımla kapattım. sonra gülmeye başladım ama tekrar sayfayı açıp fotoğrafları görmeyi midem kaldırmadığı için link vermiyorum. girin bakın:
    çok taşlı yüzükle nah çeker gibi verdiği poz
    ve
    elini göğsüne dayayıp verdiği harun abi pozu çok iyi

şimdi izninizle kusmaya gidiyorum
  • (bkz: engelle)
    (bkz: itin götüne sokarak engelle)

edt. siz harbi gerizekalısiniz. başlığı açan içindi bu bkz ve başka başlık altındaydı, sonradan birleştirildi. leş gibi fotolara sjwlerin atlayıp 31 çekmesi de gayet olağan.
  • ürünlerini öne çıkaran hesap. ürünlerden başka şeye bakmak istemiyorsunuz swh.
  • ne diye engelliyorsunuz anlayamadığım, döşü kıllı kuyumcu bir abinin hesabıdır.
    pandemi ortamında belki kadın modele ayıracak bütçesi yok.
    belki model kullanmayı saçma buluyor.
    belki de sırf paşa gönlü böyle istedi:)

sonuç olarak tüm fotolarını "like" ladım, özgüveni ve farklı olmayı göze aldığı için;
    sahip çıkalım döşlü kardeşimize.
  • "kürk almaya ve kürt giymeye karşıyız" dedirtmiştir.

eşit: otomatik yazı düzeltme mağduru olarak kürt yazılmıştır. kürt kökenli vatandaşlarla alakalı hiçbir sorunum yoktur. hepsinden özür dilerim. doğrusu "kürk almaya ve kürk giymeye karşıyız" olacaktır.

lütfen küfür içerikli mesajlar atmayınız!
  • altının siyah üzerinde nasıl durduğunu bize sergilemiştir.
  • takıların reklamını muazzam yapan bir hesap. o kılların arasında bile nasıl parlıyor sizde nasıl harika olur demek istiyor. reklamın kralı valla.
hesabın var mı? giriş yap