şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
414 entry daha
  • ilk önce bir web sitesi açıyorsunuz. sonra web sitesine ilgi çekici yazılar yazıyorsunuz. yaklaşık 40 yazıdan sonra 2 ay bekliyorsunuz bu arada siteye ziyaretçi çekiyorsunuz .sonra adsense hesabı kurup siteyi baglıyoruz. sonra mı _? farklı yerlerden wifi baplanıp sitedeki reklamlara tıklatıyoruz. ayrıca gelen ziyaretçiler extra kazanç .

not : algoritamaya takılmamak için aynı ip adresten tek tük tıklıyoruz yoksa siteniz banlanır googleden.

ayrıca site kurma işinde size yardımcı olabilirim.
  • ilk önce bir web sitesi açıyorsunuz. sonra web sitesine ilgi çekici yazılar yazıyorsunuz. yaklaşık 40 yazıdan sonra 2 ay bekliyorsunuz ma 39 ya da 41 yazarsanız olmaaaz. bu arada siteye ziyaretçi çekiyorsunuz. taksimde gel vatandaş siteye geeeeel diye bağırıyosunuz. sonra adsense hesabı kurup siteyi baglıyoruz. sonra mı _? oo beybi farklı yerlerden wifi baplanıp sitedeki reklamlara tıklatıyoruz. ayrıca gelen ziyaretçiler extra kazanç . tabi bu arada moronluk yapıp cookieleri hiç düşünmüyoruz. tıklıyoruz da babam tıklıyoruz. bi yandan ekşide adsense başlığına gelip ağlıyoruz türk trafiği çok az kazandırıyor diye.

not : algoritamaya takılmamak için aynı ip adresten tek tük tıklıyoruz yoksa siteniz banlanır googleden. dediim gibi moronuz ve aynı deviceıd ve cookielerden yakalanacağımızı bilmiyoruz.

ayrıca site kurma işinde size yardımcı olabilirim. ama siz en iyisi beni dinlemeyin...
  • ilk önce bir web sitesi açıyorsunuz. sonra web sitesine ilgi çekici yazılar yazıyorsunuz. yaklaşık 40 yazıdan sonra eğer gerçekten ilgi çekici ve faydalı içerikler üretmişseniz, yavaş yavaş kullanıcı çekmeye başlıyorsunuz. düzenli olarak buna zaman ayırınca, 1-2 sene içinde ekstra gelir kazandığınız bir kapınız daha oluyor. zaten o kadar iyiyseniz bir süre sonra tamamen buna yönelip, daha iyi noktaya geliyorsunuz.

önemli not: iki üstteki yazar arkadaş gibi küçük hesaplar peşinde koşacaksanız, hiç zamanınızı boşa harcamayın derim. tabi zaman sizin için değersizse bilemem.
  • ilk önce bir web sitesi açıyorsunuz. domain, host parasından bahsetmedim yoksa hevesiniz kırılır. sonra web sitesine ilgi çekici yazılar yazıyorsunuz. ilgi çekici yazı nasıl yazılır bahsetmedim bile çünkü bilgisizim. ilgi çekici yazı ne ayrıca seo uyumlu makale desem daha iyi olurdu ama neyse keriz çok kanarlar ehem ehem. yaklaşık 40 yazıdan sonra 2 ay bekliyorsunuz bu arada siteye ziyaretçi çekiyorsunuz. ziyaretçi çekmek, makale yazmak çooook kolay bir iş zaten hiiiiiç emek istemez. sonra adsense hesabı kurup siteyi bağlıyoruz. google zaten önüne gelene adsense veriyor, peynir ekmek gibi dağıtıyor. hiç site kurallara uygun mu? illegal mi? umrunda değil ve site özelliğine bakmıyor kesinlikle. sonra mı? farklı yerlerden wifi bağlanıp sitedeki reklamlara tıklatıyoruz. ayrıca gelen ziyaretçiler extra kazanç. koskoca google bizim 3 kuruş hedefimizi, hedef bile değil üçkağıtçılığımızı kesinlikle anlamıyacak zaten. google sadece 1 şehirden tık geldiğini görünce şüphelenmez. google botları akılsızdır bizi anlamaz biz daha akıllıyız ve kesinlikle banlanmayız.

not : algoritamaya takılmamak için aynı ip adresten tek tük tıklıyoruz yoksa siteniz banlanır googleden. google kandırıldın koçum bu taktik %999 işe yarıyor.

ayrıca site kurma işinde size yardımcı olabilirim çünkü internetten 1 kuruş kazanamadım bari sizi dolandırayım cebime para girsin.

şu saçma entrye ithafen: (bkz: #100548043)
  • önce "internetten para kazanmak" temalı bir web sitesi açıyorsunuz. yetmiyor, üstüne youtube kanalı, instagram ve facebook hesapları açıyorsunuz. 40 tane yazı, 10 tane video, 5 tane anime, 3 tane hentai içerik hazırlıyorsunuz. üzerlerine 3 kuluvallah 1 elham okuyosunuz.
    hiçbir şey yapmadan "internetten para kazanmak" isteyen salaklar mutlaka bu yemlere geliyor. hatta gizli formül içeren dvd setleri hazırlayıp tanesini 200-300 tl'den gazlıyosunuz.
    böyle yapan çok var, kesin tutuyor ki yapıyorlar...
  • ssg ve kanzuk'un uzmanı oldukları konu.
  • ilk önce bir mal olmuyorsunuz. ardından internet sektörlerini araştırıyorsunuz bilen insanlardan akıl fikir alıp kendinizi geliştiriyorsunuz. sonra bu sektöre yatırım yapıyorsunuz.
  • internetten para kazanmakla ilgili eğitim seti almayın. o aptallar insanlara web sayfaları aracılığıyla diyor bağıra bağıra "100 tlye eğitim setim, bakın kazançlarım..." 2-3 tane fake "süper set."
    "işe yarıyor çok kazandım allah razı olsun." tarzı yorumları da yapıştırıyorlar. ben bu allahsızlardan çok dolandırıldım. master kazanç seti satın aldım 100 tlye, çöp set anasını satayım. giden para çok koydu, parayı boşver çok zamanım gitti. paradyo eğitim seti aldım. o da dolandırdı bok gibi videolar vardı içinde. adamların size sunduğu içeriği internetten ufak bir araştırmayla bulabiliyosunuz. ulan master kazanç serdar sana sesleniyorum öğrenci adamım ben sen nasıl bir kişilik yoksunusun? adam bana domain almayı öğretiyor ve buna eğitim seti diyor... paradyo veleti de bu serdar yükselin izinden giden bir dolandırıcı.
7 entry daha