• berencigime 'devlet memuru yirtmacli etek' giydirdikleri dizi..styling'ini kim yapiyor bilmiyorum ama kesinlikle ask-i memnu'yla ayni cizgide gitmiyor.
  • engin hepileri acayip şirin oynuyor. diğerleri sallama gibin.
  • güçlü ve zengin karakter şahika'nın emmanuelle koltuğunda oturduğu dizidir. dizide hala karakterler oturmamış, bir çok şey havada. o koltuk ne ya, şaka gibi...
  • şahika isimli şahsın yanlışlıkla beren saat'e giydirilecek elbiseyi giymesinden dolayı nefessizlikten bayılacak gibi olup zor oturduğu dizi.

o kadın o elbiseyi çıkarıp pijamaları giyesiye ne rahatlamıştır lan.

bir de engin hepileri var ya, işte onu bana alın hacım. bakın yıllardır aynı sözlükte yazıyoruz, yapın bana bir kıyak, o adamı bana alın!
  • bugünkü bölümü bitmek üzere olan ve hala reklam arası vermeyen dizi
  • nejat işlerin diğer dizileri gibi yarı yolda bırakacağı yapım. bir tek gülbeyazın sonunu gördü heralde.
  • erkeğin de kadının da göz zevkine hitap eden dizi. (bkz: hermafrodit)

merakla ezgi eyüboğlu ile beren saati aynı karede görmeyi bekliyorum.
  • izlemesi zevkli bir dizi. borsa spekülasyon konulu sahne çok eğlenceli bir sallamasyondu. bir de şu hakan eren acayip olmuş bir karakter ayrıca giyim konusunda kendisi mi seçiyor yoksa birisi mi ayarlıyor bilmiyorum ama çok başarılı.
  • türk sinemasının yeni nesil hulusi kentmen'ini bulduğu dizi. (bkz: engin hepileri)
  • çok yavaş ilerliyor, uzatılmış gereksiz sahneler, boş boş bakışmalar.... sıkıcı.
hesabın var mı? giriş yap