şükela:  tümü | bugün
35 entry daha
  • 11.0.1'e göre takılma, donma sorunlarının bir nebze azaldığı ama kontrol merkezindeki kısayolların hala çalışmadığı güncelleme. bir an önce adam etseler de rahatlasak.
  • zaman zaman servis yok diyor. telefonu kapatıp açmaktan başka çareniz yok.
  • bununla birlikte yazılım yamaları ve güncellemeleri düşmanlarını ve "bu kadar sık güncelleme olur mu yeaaaaa" cıları yeniden gün yüzüne çıkarmış olan ios yaması.

    bilader sen zaten yeni sürüm yazılımı yüklemediysen bu yamanın hedefi sen değilsin. otur oturduğun yerde ve eski sisteminle gül gibi geçin git. hariçten gazel okuma.

    yeni yazılım piyasaya çıktıktan sonra yazılımdaki hatalar ortaya çıkmış, milyonlarca (?!) geri dönüş olmuş, adamlar zart diye bir yama yayınlamış ve size sunmuş.. kötü mü etmiş ? bir önceki sürüme göre kesin "daha iyidir" bu... eğer 11.0.0 yüklediysen bunu da yükle. yüklemediysen siktir git yükleme ve yüklemek isteyenleri de bilip bilmeden yönlendirme !

    yükleyip adam gibi test edip, adam gibi hata tespit edip görüşlerini paylaşanların başımın üstünde yeri vardır. işbu entry onları hedef almamaktadır.
5 entry daha