• ios 12'deki hatalarin cogunu gideren surumdur.
    cok stabil olacagindan suphe yoktur.

(bkz: başlık parsellemek)
  • grup facetime özelliğini geri getiren sürümdür.
  • 12.1 public beta 2 çıkmış ve 2.43gb boyutunda.

epey büyük bir güncelleme gibi duruyor. umarım batarya konusunu ele almışlardır. %93 verimlilik ile güne yetirememeye başladım.
  • henüz tarafıma gelmeyen güncelleme. merakla bekliyorum

edit: güncellemeyi dün yaptım.
  • apple'ın resmi sitesinde yayınladığı habere göre ios 12.1 güncellemesiyle birlikte gelecek 70'in üzerinde yeni emoji arasında nazar boncuğu da olacak. şimdi amariga'ya kızıp iphone'larını kıranlar düşünsün. bunun dışında msn zamanlarında bolca kullandığımız hıh emojisini hala eklemeyen apple neyin peşinde merak ediyorum.
  • bugün çıkması olası
  • apple yazılımcıları,

rahmetli, size çok güzel bina yapmış, lüks rahat eğlenceli bir iş ortamı oluşturmuş. ona rağmen camları fark edemeyip çarpıp yaralanıyormuş sunuz , ona bile önlem almaya başlamışlar. keyfiniz yerinde.

biz zahmet apple müzik, icloud ve ibooks problemlerini çözüverin be! müzik indiremiyoruz, albüm kapağı gözükmüyor, şarkı çalınmıyor.

apple destek çözüm öneriyor, önerdikleri çözüm 1-2 saat çalışıyor sonra tekrar patates. apple destek de türkleşmiş, adam kız arkadaşına atamadığı tribi bana attı. aradı, telefona koştum yetişemedim, hemen peşine email attı. bildiğin, “aradım açmadın çok meşgulsün galiba” ayarında bir emaildi. bir dah açmıyor, sanırım benden ayrılacak. :(

hadi canım, bırakın şu bilardo masasını ne bileyim, içecek otomatının başını vs de, oturun bilgisayarınızın başına, şu bizim bugları bir hallediverin. hadi kuzularım. öpüldünüz.
  • iphone 7 min anasini sikmis guncellemedir

acilir acilmaz ayarlara girip yukari asagi gittim kasti bildigin 1 gece kastirdi. yyarim saat sonra kendi kendine reset attirdi. 2 yildir reset atmadi hic. bu guncelleme sayesinde bunu da gorduk. reset attiktan sonra kasilma gitti. yeni emojiler falan gelmis guzel olmusta bastaki aksiyonlari sevmedim apple

edit: ayarlarda ustunde kirmiziyla 1 gorunuyor. sanki guncelleme yapmamisim gibi. daha onceki ios surumlernde de vardi, anlasildi yakinda 12.1.1 gelecek
  • iphone 7'ye çok bir şey yapmamış güncellemedir.

safari okuma listesi offline özelliğini kullanıyorsanız bende bu özellik stabilitesini kaybetti (zaman zaman metroda çalışmıyor)
    çözüm -> ayarlar > safari'ye gidin, okuma listesi'ni kaydırın ve çevrimdışı için kaydet ayarının açın, açıksa kapatın tekrar açın.
    düzeliyor...
  • en önemli yeniliği xs ve xs max modellerinde e-sim işlevinin aktifleştirilmesi ile cihazların e-sim destekleyen operatörlerle çift sim özelliğine resmen kavuşmuş olması.
    fiziksel olrak çift simi destekleyen modeller ile türkiye'dede çift simli iphone kullanmak mümkün.
hesabın var mı? giriş yap