şükela:  tümü | bugün
  • ios 13.5.1 önemli güvenlik güncellemeleri sağlar ve tüm kullanıcılar için önerilir.
    -apple

suan arka planda yukleniyor umarim guvenlik guncellemesi disinda telefonda 13.5 ile gelen sacma sapan hatalar da giderilmistir. kullandiktan sonra editleyecegim..

edit: sacma sapan hatalar giderilmis simdilik bir problem yok 13.5 kullanmaktan iyidir 13.5 te olanlar gonul rahatligiyla guncelleyebilir fakat 13.5te degilseniz guncellemenizi onermiyorum sarj suresi yerlerde cihaz xs.
  • jailbreak açığı kapatılmış, bir nevi jailbreak olarak cihazınızı kullanamayacaksınız anladığım kadarıyla, kimi kişilerce güncelleme yapılmaması tavsiye ediliyor, ikilemdeyim.
  • 13.5 şarjı baya sömürüyordu ve daha bugün kilit ekranında donup kaldı. telefonu kapatmaya çalıştığımda kapanmadı neyseki başka bir telefondan arama yapıp kurtuldum o lanet andan. umarım bu güncellemeyle batarya ve o sorunu çözmüşlerdir.
  • 1 yıllık 6s plus cihazımı 12.3.1 den 13.5.1 e yükselttim. şarj eskisinden iyi oldu diyebilirim. daha stabil tüketiyor. cihaz yine hızlı problem yok. güncellemeden sonra bir afallama takılma oldu. hatta sarj %5 takır takır gitti. eyvah derken toparladı. kasma donma yapmadı. pil sağlığım %89 da.
  • uygulama çökmeleri ve jb açığını kapatmaları için yayınlanmış ios sürümü
  • çabuk gelmiş ios güncellemesidir. peşin söyleyeyim, şarj konusunda bir bok beklemeyin.
  • güncelledikten sonra hücresel ve wifi konusunda benim de sıkıntılar yaşadığım sürüm. modemin dibinden interneti kullanırken takılmalar oluyor, evin içinde hücreselin çekmediği noktalar arttı.
  • güncellemicem zaa
  • servis yok 3 gündür telefonda
  • iphone 11 pro max 512 gb telefonumda jilet gibi akan sürüm.

iphone 11 pro max alın, dert yaşamazsınız.