• irlandalı turistten dayak yiyen esnafın açıklaması. haberin en acıklı kısmı ise

--- spoiler ---

"şeref’i dövdükten sonra otele girdi. biraz dinlendi. sonra tekrar dışarı çıkıp eli sopalı esnafı dövmeye başladı. bunu iki defa yaptı."
    --- spoiler ---

adamların çaresizliği çok acı verici. hepsi öbür gün esnafa rezil olacağından kaçamıyor ama otelden 2. kere çıkmasın diye de dua ediyor belli ki.

süper irlandalı
  • nihat hatipoğlu açıklamasına benzemektedir.

--- spoiler ---

...şimşekler çakıyordu gözlerinde her darbede. ben bunu hak edecek ne yaptım ya rab diyordu... ama irlandalı insan gibi vurmuyordu...

--- spoiler ---
  • "siz insan mısınız ki?" diye sormama neden olan ifade.

sırtlanlar gibi, çakallar gibi, ne olduğunu bile anlamadan kavga etmeye koşmuşsunuz. haklı mı haksız mı bakmadan, sırf cinsdaşınıza saldırdılar diye sopa, sandalye ne varsa kapıp adama vurmaya kalkmışsınız. adam da kendini savunmuş. şimdi bir de kendinizi bir takım çevrelere mağdur göstermek ve esas mağduru karalamak için -sanki suçmuş gibi- "içki almak istedi" yalanını atıyorsunuz. hem orospu çocuğu, hem yalancı köpeklersiniz.

az bile dayak yemişsiniz amın oğulları...
  • irlandalı emmi roportajinda "sopalarla saldirdilar, keske biraz erkek olsalardi" minvalinde bir cumle kurarak kapağı sıkıca kapatmistir ki gazları kacmasin.
  • hulk'a sandalye ve sopalarla saldırmakla eş değer bir eyleme girişen çomar esnafın itirafı. hadi çomarsınız anladık ama gözünüz de mi kör? herif hulk'un beyaz tenlisi amk
  • normal şartlar altında "adamı bir dövmüşüz perti çıktı pampa, özellikle şeref abi parçaladı adamı, işte esnafın gücü!!" diyecek olan esnafın, görüntüler ortada olduğu için kuyruğunu kıstırıp "adam poksör... ihihi" demesi durumu.
    lan hepiniz mi çakalsınız anasını satayım. daha durmuş "ama esnaf ayırmaya çalışıyordu" diyen var. dokunmaya kıyamadın da ondan mı sopayla ayırmaya gittin nedir.
  • ahahahahah ''mike tyson gibi bir adam yani'' diyor röportajda. oğlum yarıldım lan.

müstahak amk! sırtlan sürüsü gibi bir adama 20 kişi dalmazsınız bir daha. hiç üzülmedim.
  • --- spoiler ---

gazeteci:
    röportaj yapmak istermisiniz.

isportacı şeref:
    isterim ama dişim yok onları yaptırmama yardım edin ondan sonra yapalım

gazeteci:
    ne gerekiyor

isportacı şeref:
    doktor 25.000 tl dedi de biz ucuzundan yaptıracagız ama oda en az 10.000 tl tutar

gazeteci:
    bizden bu parayımı istiyorsunuz ne yapılacakki 2 dişiniz kırılmadımı? çenenizi baştanmı yapacak doktyor :)))

isportacı şeref:
    ne iki dişi ne iki dişi.... dokkkuz dişim kırıldı dokkkuzzz.....
    --- spoiler ---
  • şöyle şeyleri duyunca keşke arap asıllı irlandalı kaslı olsaydım diyorum. hazır istanbuldayken canım sıkıldıkça gider döverdim şu esnafı.

düdüklere bak ya, tek adama 15 kişi saldır, tek adam yumrukları dışında bir silahı yokken sopalarla sandalyelerle giriş(neyse ki müslüman adamlar, bu yüzden kırık bira şişesiyle saldıran çıkmadı) 3 posta temiz dayak ye sonra hiç utanmadan sıkılmadan "irlandalı insan gibi vumuyordu" diye demeç ver.

böyle şeyler bana rte'yi hatırlatıyor, rte de aynısını yapıyor. kendi yaptığına bakmadan, kendi hatalarına bakmadan, daha önce söylediğini düşünmeden çıkıp tüm ülkenin karşısında mağdur edebiyatı yapabiliyor.

rte ve seçmeni inanılmaz uyumlu. bir gram delikanlılık yok.

edit: rte demişken, yahu adamın kolyesi çalınmış!
  • labut gibi yere yığılan aptala şunu sormak lazım: "senin orada ne işin vardı?"

açıklama yapana şunu sormak lazım: "3 kuruşluk sular yere devrildi diye adama sopayla mı girilir?"

diğer dayak yiyen-yemeyen esnafa şunu sormak lazım: "elalemin adamına sopayla-sandalyeyle ölümüne dalmak marifet mi? senin elinde ölse ne yapacaksın?"

ülke bu köpek sürüsünden temizlenmeden hayatımız düzelmez.
hesabın var mı? giriş yap