• allah sizin belanizi versin orospu cocuklari serefsiz igrenc varliklar. sunlarin isimleri belli olsa, bu yaptiklarinin on katini onlara yapmak gerekir. beyinsiz, oksijen israfi tecavuz mamulu pislikler. bunlar gibileri keske idam edilse. ayni dunyada yasamaktan utaniyorum bunun gibilerle hepiniz kendi bokunuzda bogulun.
  • yeter artık vurmayın öldük, siz kazandınız yeter.
  • eziyet değil, işkencedir.

off, offf..
    nasıl ya?
    nasıl?
    nasıl yapabiliyorlar bunu?
  • yazıp yazıp sildim. böyle hayatın ve düzenin amınakoyayım. yaşattıklarınızı yaşamadan gebermeyin.
  • insan şunları gördükçe bu ülkeden git gide ümidini kaybediyor. ceza falan caydırıcı olsun vs neye çözüm. bunu yapan insan değil ki ceza ile terbiye edesin. vicdanını kaybeden hayvandan aşağı olur. bunların anladığı dili hepimiz biliyoruz ama işte neyse...
  • bir engelli birey abisi olarak söyleyecek çok şeyim var da söyleyeceklerim, ne sizleri ne de başkalarının kaldırabileceği türden şeyler olabilir. o yüzden en iyisi susmak.

olacak şeyleri söyleyeyim;

aile bakanlığı olaya el atacak, yapanlar gözaltına alınacak. ardından mahkemeye çıkıp tutuklanacak daha sonra ilk mahkemede serbest bırakılacak.
  • ya neden, neden, neden bunu yapanların adına ben utanıyorum, neden!!?
  • dün tv'de akşam haberlerinde izlemiştim bu kansızları, için burkulmuştu, yine ümitlerimi bi anda kaybettiğim anlardan biri oldu. adamlara sadece 4 ay ceza verilmiş budur yani. olayın detayında da şu var, videoyu bu engelli gencin karısı izliyor, düşünsenize. sonrasında kocası için savcılığa gidiyor. hem adam hem kadın açsından ne kadar onur kırıcı bir durum. ek olarak belirtildi mi bilmiyorum ama dudağından öperek bildiğin adama cinsel tacizde falan bulunuyorlar. yani bu adamların toplum için ne kadar tehlikeli sapık yaratıklar oldukları buradan da belli. bu olayın maddi manevi tüm detaylarıyla incelenip bu insan müsvettesi kişilerin gün yüzü görmemesi gerekir kanımca.
  • bunlar sağda solda insanım diye geziyorlar değil mi?

ekşide başlığınız var artık, gerisini siz düşünün. başınıza kim bilir neler gelecek?
  • başlık yukarı'dan başka diyecek söz yok...
hesabın var mı? giriş yap