• firar etmek istediğim kulüp. bünyem, mizacım, meşrebim... beni bu kulübün daimi üyesi yapıyor. gıdım mutlu değilim. şimdi bunları yazıyor olmak yerine birkaç arkadaşla araba yolculuğu yapıyor olmak isterdim. peki niye yapmıyorum? hep marslılar yüzünden!
  • genel sekreter yardımcılığını veya basın ve halkla ilişkilerini üstlenebileceğim kulüp.

evden çıkmadan ahaliye de vizyon ve misyonumuzu aşılatabilirim çok şükür, halkla ilişkiler babında...
  • dur lan bu benim! hayırlı olsun kulübümüz.
  • beni de ekleyin. buraya milyonlarca sebep yazabilirim ama sizin gibi güzel insanların kafasını sikmek istemem. ayrıca aklıma şu senaryoyu getirmiştir.

evden çıkmayanlar 1.zirvesi

-evet +1'imle beni de ekleyin.
    +evet bende geliyorum...
    +1
    -ekleyin beni de.

zirve sonrası katılım sayısı : 0
  • (bkz: count me in)

çevremdeki istisnasız herkesin şikayetçi olduğu durum. ha evde bir şey yapıyor muyum? tabiki hayır. dışarı çıkmak istiyor muyum? tabiki hayır.
  • su is, guc, kosturma olmasa ve de belli basli zorunluluklarimizdan kurtulmus olsak elimde bayrak sallaya sallaya basini cekmek istedigim kuluptur.
  • tost makinasını da sehpanın altına koyup sınavlar öncesi ekipmanı tamamlamıştım sene 2009 da. evet tost makinası. laptop fm için. tv tam sehpanın karşısında ve 1 metre mesafede. 5 lt su. kaşar ve sucuk buz dolabında malesef aslında onu da koltuğumun arkasına koyabilirmişim. kitap ve fotokopiler ise koltuğun öbür yanında. ve koltuk rahat minderli, geniş, tek kişilik. bir hafta bu şekilde değil evden koltuktan çıkmamıştım 2009 sonbaharında. evet güzel zamanlardı.
  • "işim yoksa evden çıkıp ne yapayım ? olum piyasa çok pahalı ya. illaki nadiren de olsa çıkacaksın mağaradan ama sürekliliğe büründürürsen hem cep yakıyor hem bi evim olduğunu unutuyorum. ya bir de pek şanslı bi adam değilim. iti kopuğu hep beni bulur. yani evde annem omuz atıp "ne bakıyon la!" demiyor. ya da vıdı vıdı bir sürü örnek işte. ev iyidir ya. al alkolünü çerezini ya da her ne mutlu ediyorsa, genelde evde takıl." diyerek dahil olduğum kulüp.
  • var olan işi de baştan savmaya çalışır bu kişiler. "o kadar da önemli değil gitmesem de olur" ve "hasta oldum, gelemiyorum" en sevdikleri cümlelerdir. kendimden biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap