şükela:  tümü | bugün
  • adamlar için her şey eğlence

rusya'da bir ay sonra başlayacak dünya kupası için teknik direktör kurduğu whatsapp grubuyla futbolcuları davet ediyor.. biz de olsa futbolcular gruba direkt prim ne kadar diye yazar, tartışmaya başlar sonra ayrı grup kurmayla süreç devam ederdi..

not: son bir bilgi... real madrid bu sene şampiyonlar ligi'nde final oynayacak, atleticao madrid'de malum uefa kupasında şampiyon oldu.. biz ne zaman bu seviyeye geleceğiz acaba..
  • kendi telefonunun kilit ekranına duvar kağıdı olarak kendi fotoğrafını koymuş ırzını izzetini siktiğim teknik direktör embesili (adını anmak istemiyorum) tarafından yapılmış uygulamadır.

kız olsaydım düşünmeden vereceğim cesc fabregas’ın yanında juan mata ve morata’yı kadroya almamış. forvet olarak bu sene atletico madrid’de sadece 15 lig maçında forma giyip 2 gol atmış sözde forvet, burak yılmaz’dan hallice futbolcu görünümlü kazmalar kazması diego costa’yı almış.

merakla beklediğim takımlardan biri olan ispanya’nın içine etmiş, moralimi bozmuş, bütün keyfimi hevesimi daha şimdiden kursağımda bırakmış itoğlu it.

ulan fabregas alınmaz mı be, ulan fabregas be, içinde kendisi veya başka bir insan olmasın, sırf sırtında fabregas yazılı bir forma olsun o bile alınırdı be!
  • (bkz: fabregas’ın ispanya milli takımına çağrılmamasını ekşi yazarları kadar siklememesi)
  • videodaki inanılmaz detay dikkatinizi çekti mi?

benim çekmedi de.

hep böyle videolarda yazarlar birşeyler buluyorlar ben de hep yapmak istedim ama yine detay bulamadım. önümüzdeki maçlara bakacağız.
  • (bkz: vamos)
  • videodaki inanılmaz olan benim dikkatimi çekti, sözlük yazarı kardeşim senin de çekti mi?

video başladığında kilit ekranındaki saat 09:40, açılır açılmaz 09:41 oluyor, video kilit açıldıktan sonra 1 dakika 1 saniye sürüyor ama saat değişmiyor. bu biiiiir.

ikincisi video başladığı anda teknik direktörün elinin altında bi kart var, sahne atlayınca kart kayboluyor. bizim gibi sahne takibini önemseyen filmcilerin dikkatini çekiyor tabi.

şimdi tanımlar: kendi ülke milli takımımı kuramam ama bi ispanya milli takımı kursam ben de bu adamları çağırırdım. bu rağmen güzel olmuş, güzel de apple reklamı olmuş.
  • sen de buna inandın.
  • morata’yı çağırmayıp diego costa malını çağırmak için zaten whatsapp veya e-mail falan lazımdı. yüz yüze adam utanır çünkü.
  • "federasyon başkanı lopetegui kişisini gruptan çıkardı"

hahahahaha