• "bolumlerine gore kayit yaptirma gunleri" cizelgesinde, son gune gokku$agi yazarak "acaba son gun e$cinseller mi kayit yaptirtacak?" diye du$unduren okul.
  • ... web sayfasında notlarınızı öğrenmek için numaranızı yazdığınızda başka birinin ismiyle karşılaştığınız, kaldığınızı bildiğiniz bir dersin bütünleme sınavına gittiğinizde geçtiğinizi öğrendiğiniz, almadığınız bir dersten kalmış olduğunuzu gördüğünüz, derslere girmekten ziyade basketbol oynadığınız, arka bahçesindeki boğazı gören tepede sigara içtiğiniz, bir süre sonra öğrenci kavgalarını umursamaz hale geldiğiniz, yemekleri çok ucuz olan üniversite
  • bir kere gittim olaysız bir gündü. kocaman eski binaları,hoş bi bahçesi var ana kampüsün. ama ilk defa koğuş gibi (hastane ya da hapishane) demir kapıdan girilen bir ek bina gördüm dudağım uçukladı. olay çıkınca kapıları kapatıp içerdeki öğrencilerin orayı yakmasını mı bekliyolar acaba diye düşündüm(hapishane misali). atalarımızın da dediği gibi nerde çokluk orda bokluk. çok kalabalık üniversite.
  • bir daha kapisindan girmeme ozgurlugu icin hayatimdan 10 yili dusunmeden verecegim yer. (bkz: polisin tasladigi universite)
  • upgrade edilmis, varos lisesi.
  • bundan altı yıl önce tercih formumda ingiliz dili ve edebiyatı bölümüyle 2. tercihimde yer alan ancak babamın bir bakışıyla ve sözüyle yerine kazanıp bitirdiğim üniversite yazılan ,malesef istanbul da olmanın bir vesilesi olacak olmuş bir üniversite..
  • başka okulların sosyal olanaklarına gıpta ederek ruhunuzu terbiye edebileceğiniz,üniversite taslağı...
  • olanaklarının yetersiz olmasına rağmen güzel bir şekilde kurulmuş düzeni olan,"ne itü ne ytü,hepsi halt etmiş yanında" yorumu yapılabilecek kıymetinin bilinmesi gereken güzel bir üniversitemiz.
  • türkiyede devrimci mücadelenin motoru.
  • içi boş bir üniversite. döner sermaye imparatorluğu. lise düzeyinde bilimsel eğitim veriliyor. dünyanın en uçuk kütüphanecileri bu üniversitededir. bir ara toplanıp seminer kitaplıklarını kapatalım demişler. merkezi sistem olacakmış güya. gerçi iki üç tane aklı başında öğretim üyesi kalmış bir üniversitede kitapların yakılması bile bir olay sayılmaz. bu üniversitede ülkücü, solcu, şeriatçı, memur ve öğrenci olmak üzere 5 sınıf vardır.
hesabın var mı? giriş yap