• aynı şeyi daha önce de yaptığını söylemiş, ruh hastası olduğu halde serbest bırakılmış. birde kadınla kedi yemenin “sevap-günah” olup olmadığı tartışılmış yahu siz iyi misiniz? kadın yıllardır bunu yapıyormuş ve çevresindeki insanlara da gayet normal bir şekilde anlatıyormuş bunu. aynı şeyi küçük bir çocuğa yapsa “sevap-günah” mevzusu olmadan içeri tıkılacağını düşünüyorum gerçi orası da meçhul. kimler kimler elini kolunu sallayarak dolaşıyor bu ülkede. bi yasayı çıkarmak bu kadar zor olmamalı be.
  • tuzla'da yaşanan tarifi çok zor durum.psikoloji böyle bir şey olsa gerek.aydinli tarafi villa dolu;arastirsan gayrimenkul zenginidir.
  • birazdan kuzu yiyen ikiyüzlülerin hakaret yagdiracagi kadın...
  • toplumsal kurallar diye bir şey var. o haram değil diyor yok yenebilir görüyor yesin diyenler, kafayı mı yediniz?! toplumda diğer insanlara geleneksel olarak kan dondurucu gelen bir şeyi yapamaz kimse! zaten delirmemiş olsa bu kadar “aykırı” bir şeyi yapamaz. kaldı ki tavuk kestim diye yeni kestiği tavuğu poşete koyup dolaşsa ortalıkta o bile hastalıklı bir durum. kedi ya! biz kedi yemiyoruz bu kadında akıl hastası. saçma sapan yorumlar yapmayın, gidin önce bir bardak soğuk su içip kendinize gelin!

ek: ben bu konuyu kimseyle tartışmak istemiyorum. toplumların kuralları olması gereklidir. her toplumunda kendince farklı normları var. türkiye’de kedi sevilen beslenen evcil bir hayvandır. tavuk eti yiyor olmamız kedi yemenin aşırı olduğu durumunu değiştirmiyor. bu bahsettiğimiz kurallar da yasakçılık zihniyetleri ile ilgili şeyler değildir. toplumları bir arada tutan ortak değerlerdir. bugün kedi yenmesine karşı çıkıyor oluşumuz bütün özgürlüklere karşı çıkıyoruz demek değil. kedi yemek özgürlük değil akıl hastalığı çünkü. bunu böyle yorumlamak ucuz demagogluktan başka bir şey değil. yana yakıla kedi yemeği savunanların bu tavrının arkasındaki motivasyonu bilemiyorum.
  • "siz kuzu yemiyor musunuz" diyerek normalleştirilmeye çalışılandır. sokaktan topladığımız kuzuyu yemiyoruz sayın psikopat savunucuları. hatta hiç yemiyoruz, sen de yeme, evet buyurun, buna ne diyeceksiniz? bir sapığı da savunmayın amk.
  • bebek kuzuları afiyetle yerken mutlu olanların kedi söz konusu olduğunda ruh hastası, cani gibi ifadeler kullanmaları... işte tam olarak buna türcülük diyoruz. o kadın cani ruh hastasıysa sen nesin etobur insan?
  • kadın kafayı götürmüş, tedavi olması gerekiyor.
  • vegan olmayan gelip bu başlığa kedi için ağlamasın amk, yumurtadan çıkalı 40 gün olmuş civcivleri hapır hupur yiyorsunuz, evinizde beslemediğiniz hayvanlara niye empatiniz yok.
  • e norveç’te kedi’yi zaten “dam tavşanı” diyerek baya yiyor adamlar.

cağ kebabı yerken “mmmh” kediye gelince “avvvv”

edit: özür diliyorum "isviçre" imiş o... aha şöyle
    noel spesiyali imiş hem de
hesabın var mı? giriş yap