• vahşettir(tanım)

amına koydumun abazanı. arap kültürüyle yetişmiş pısırık insan sandın dimi o kadını? gidip savcılığa şikayet ettiğini öğrenince de göt oldun dimi? uyutup.. yok yok uyutmadan bi güzel sikseler ya seni içerde!
  • kıza oda kiralamışsın parasını almışsın. çağırmışsın eğlencene de davet etmişsin, kabul etmiş. beraberce içmişsiniz gitar eşliğinde şarkı söylemişsiniz. buraya kadar güzel. sonra niye içkisine ilaç atıp tecavüz edersin? bu nasıl bir saçmalık?
  • türk kızı olsa "bilmiyor muymuş başına geleceği" denir. zaten türk kızı bildiği için böyle bir risk almaz.

şimdi de başka ülke kalmadı mı denmeye başlanmış. bir kaç olay daha olsun "canım onlar da öğrenmediler mi hala, gelmeselermiş" denilip geçilecek sıradan bir olay olacak.

sen gelmeseymiş, gitmeseymiş, o saatte orada ne işi varmış dedikçe tecavüzü meşrulaştırıyorsun. insanları suçtan sadece hukuki cezalar alıkoymaz. yetiştiği kültür, değerler de önemli. hatta daha önemli.

o yüzden her olayda mağdurun hatasını/yanlışını arayıp durmayın.
  • "abicim ne gerek var tecavüze, zaten 5 gün yedirip içirsen, yalandan ilgi gösterip güzel söz söylesen o kız sana verecekti, bak sana yazık olmuş".

ooovv nasıl iyi kalplisiniz ya siz, nasıl da hemen empati kuruverdiniz tecavüzcü hemcinsinizle değil mi?

şimdi kızın yaptığı da çok ayıp tabi, yabancısın (yani otomatik olarak yollusun), bakire değilsin (yani bacak aran zaten tren garıdır senin), elin adamıyla gezip eğleniyorsun (yani para da harcatıyorsun) dans ediyorsun (yani sürttürüyorsun) neden paşa paşa hemen vermek yerine adamı tecavüze mecbur bırakıyorsun ki? sen yabancı karı değil misin, memleketindeki erkeklere verirken iyi de buradaki hasan'a, mehmet'e de neden hemen bacaklarını açmıyorsun? senin için ne fark eder ki, avrupalısın ve bakire değilsin, bir kez de hasan tarafından içine girilip çıkılması senden ne eksiltir yaa.. orospu!?

zaten bir kadını da önüne gelenin koynuna girmekten alıkoyan tek şey bekaret tabi, bakire olmayanlar hayrına ekmek dağıtan kurumlar gibi önüne gelene veriyor, ovvv öyle rahatlar. dul kadınlar da erkek erkek diye yanıyor.
    yani aslında tecavüz yok, hemencecik vermeyip zavallı erkeği birazcık(!) şiddet kullanarak seks yapmaya mecbur eden kötü kadınlar var, hatta uğruna para harcanıp gezdirildiği yedirildiği içirildiği halde yine de vermeyen kadınlar var yahu. ah bu kadınlar, her şeyi hak ediyorlar pislikler.

duyarlı taklidi yapan bir türkiye hanzosunun erasmus, kadın, avrupalılık, cinsellik ve tecavüz üzerine düşüncelerini izlediniz. anahtar kelimeler: para, yedirmek, para, ben de çok medeniyim, para, avrupalı, yollu.
  • türkiye gibi bir ülkeyle böyle bir program yürütülünce böyle oluyor işte. biz var ya, hiç bir şeyi hak etmiyoruz toplum olarak.
  • yillarca erasmus ortaminda gerek turkiye de , gerek yurtdisinda bulunmus biri olarak gorusmelerimi paylasmak istedigim igrenc olay.

yabanci kizlarin, inanin bana milliyeti hic fark etmiyor, erasmus olarak ilk tercihleri her zaman turkiye oluyor. bu genellikle gecmis yillarda turkiyede erasmus tecrubesi yasamis insanlarin refanslariyla gelisen bir olgu. bunun baslica sebebleri basinda ilgi alaka geliyor. avrupada standart ya da standart alti bir kiza burada turk erkegi abazaligi sayesinde kralice , prenses muamelesi yapiliyor, bu kizlar, en guzel mekanlara goturulup en guzel sekilde agirlaniyor, her hafta tanistiklari erkekler sayesinde milyarlarca para harcayacaklari mekanlarda egleniyorlar. bunu avrupanin baska hic bir ulkesinde yasayamaz. kizda dogal olarak burada egosu inanilmaz sisirilip, ulkesine geri gonderiliyor. soyle bisi dusunun, bir kizi her gun 10 kisi bir yere cagiriyor ve hepsi bu konuda inanilmaz israrci. bu kizlar arasinda cok yakin arkadaslarim olanlar bizzat bu gelen mesajlari bana gosteriyorlardi, teklif edilen davetleri gorseniz erkek haliniz ile kosa kosa gidersiniz.

bizzat belcikali arkadasimin agzindan duydugum cumle su sekilde ' siz turk erkekleri cok salaksiniz, surekli bizim sizinle seks yapcagimizi dusunuyor, bu nedenle surekli bir yerlere davet ediyorsunuz. 1 hafta once son model bir araba ile bodruma gittim, orada bir hafta bedava tatil yaptim, akabinde orada tanistigim baska biri ile antalyaya gecip, izmire geri dondum. ve hic bir birlikteligim olmadi birisiyle. hepsi ilk basta benim ile yatacagini dusunup bir cok teklif yapiyorlar, sonra bunun olmuyacagini anladiklarinda kufur edip gidiyorlar. problem degil cunku onun yerine bekleyen bir cok insan daha var'. iste cogu kiz bu kafada buraya erasmus geliyorlar ve hayatlarini yasiyorlar. basliktaki olayi yasamis olan kizlarda olayin sanssizligini yasamis olan kizlardir.

abartmiyorum 1.60 boylarinda ve yaklasik olarak 90 95 kilo olan kizin basinda onu tavlamaya calisan 3 erkek gordum ben. bunun tek sebebi ise, abi bunlar yabanci icince veriyorlar olgusu. ki inanin bana bu dusuncenin ne egitimi, ne cahilligi var. ilkokul mezunundan universite mezununa kadar hepsi ayni dusunce yapisina sahip. ayni kiz ile yurtdisinda karsilastigimda, turkiyeyi cok ozluyorum hayatim en guzel gunleriydi, burada cok mutsuzum demisti bana. mutsuz olursun tabi amk, nerede bulucan oyle muameleyi. bu tabi ki kizin sucu degil, basli basina bu cografyada yasayan insanlarin sapikligi, normal bir cinsel yasami olmamasi ve hayatlarinda icerisinde seks olan bir iliski yasamamalari. allah islah etsin.
  • davet edildiği eve gidip "alkol alan kadının seks yapmasının zorunlu olduğunu düşünen bazı malları ortaya döken hadise. zaten verecekmiş. yav onu nerden anladın şu idiot haberden?

ben şu mantığınızı hakikaten anlayamıyorum. hadi ben anlamıyorum, polonyalı bir genç kız nasıl anlasın?

bir kadını evinize sadece sevişmek amacıyla davet ediyor olmanız gerçekten çok acı be. ha onu da beceremiyorsunuz belli ki, o da ayrı bir durum.

türkiye'ye gelen yabancı öğrencilerin başına çok sık gelen taciz olaylarına eklenmiş bir tecavüzdür. yabancı öğrenciler, tıpkı kendi ülkelerinde yaptıkları gibi, sokakta veya internette hiç tanımadıkları insanlarla tanışıp arkadaş olabileceklerini sanarlar. halbuki nereden bilsinler burası abazaland. burada kimseye güven olmaz. burada yeni kimseyle tanışamazsın, kimsenin evine gidemezsin, "alkol" alamazsın. bunları yaparsan başına ne geleceği belli olmaz.

umarım en ağır cezayı alır o tecavüzcü ayılar. başka da bir şey demiyorum.
  • yine bir vak'a yine tecavüz.. çok şükür bu sefer ölüm yok sonunda.

lakin ne zaman adam olacak bizim insanımız. gerçekten de "adam" olabilmeyi ne zaman başarabileceğiz, işte o bir muaama arkadaşlar.

polonyalı öğrenciye geçmiş olsun, inşallah bu olay son olur.

http://www.radikal.com.tr/…ce=sm_fb&utm_medium=free
  • yorumları sayesinde içimizdeki hıyarları ortaya çıkartmış haberdir.

"üç gün bekleseydin, zaten o sana verirdi".

bu yorumda tecavüz değil ayıplanan, sabırsızlık.

bu yorumu yapan yaratık; sen de aşağılık bir tecavüzcüsün. zihniyet olarak bu pisliklerden farkın yok.
  • (bkz: şaşırdık mı)

türkiye'ye uzun süreli gelip de en azından tacize uğramayan yabancı kadın gerçekten şanslıdır zannımca. cehalet kaynaklı bir cesaret.
hesabın var mı? giriş yap