• bu kızlardaki daha iyisini bulurum özgüveni nereden geliyor bilmiyorum ama "senden daha iyisini de bulurum" diyene söyleyeceğiniz şey kısa ve net olmalı: "siktir git!" *

bakın tecrübe konuşuyor, bu insandan uzak durun. size ve ilişkilerine böyle bakan biriyle beraber olmaya 1 dakika bile devam etmeyin. pişman olursunuz. devam ediyorsanız da, "sen daha iyilerine layıksın", "sorun sende değil bende", "iyi ki varsın" ve hatta "aşkım şarjım az kaya beni bırakacak sabah ararım" mesajları almaya hazır olun.
  • senin iyi oldugunu zannediyor, bu da olumlu
  • sersem, kompleksli bir erkeğin anlayamayacağı serzeniş.

kadın bir erkeğe neden gözdağı verir? yeterince ilgi ya da kıymet görmediği için olabilir mi? belki beklediklerini bulamadığı için. erkeğin görmezden geldiği şeyleri fark ettirmek için.

bu doğru bir serzeniş midir? hayır. ama erkeğin canını yakmak isteyen her kadın bunu söyleyebilir. canı yanan can yakar. erkeğin durup düşünmesini, bir türlü anlatamadığı şeyleri farketmesini bekler. erkeğin tepkisi ise acımasızdır. çünkü kimse karşılaştırılmaktan hoşlanmaz. "ahmet çok çalışkan. çok başarılı. sen de öyle olabilirsin." demek gibi aşağılama cümlesidir bu. kişiyi olduğu gibi değil de olmasını istediği kişiye bürünürse kabul göreceği anlamını taşır.

ama bence en güzeli, bir kadın bir erkeğe hiç böyle aşağılayıcı cümleler kurmadan, gerçekten umduğunu bulduğu kişiye kavuştuğunda asilce terketmesidir.
  • istese gerçekten sizden iyisini bulacaktır. tabi bulamayadabilir. kim bilir ne yaptınız da kız böyle bir şey demiştir. ama sonuç olarak hala sizinle birliktedir ve bu da sevginin göstergesidir.
  • imrendiğim kız. ondaki öz güveni deli gibi kıskanıyorum. iyisini bulmuş demek ki. daha iyisini de bulacağına inanıyor. ben hiç bulamadığımdan, o raddeye ulaşmam imkansız. ki zaten öyle de demem. olanla yetinmek lazım. arsızlık iyi değil.
  • onlara bu güveni veren kalktığında idareyi elimizden alan güçtür. aa kız mi devir gitsin gözüyle baktıkça onlar asla erkeksiz kalmaz.
  • 'bul, götüne sokarsın' denilmesi gereken kızdır. madalya takılacak zanneder. ciğdir. (bkz: hodri meydan)
  • bu cümleden sonra ilişkiye devam eden ya da siktir git bul o zaman demeyen erkek, malın önde gidenidir. net.
  • kızı sevmiyorsan "siktir git bul." diyip rest çekilmesi gerek.
  • cumlesini bitirmesine firsat vermeden, kibarca ve tek kelime etmeden kapi onune koyulmali sonrasinda ise tamamen goz ardi edilmelidir.
hesabın var mı? giriş yap