• ankara'da 06 zyf 27 plakalı aracın arkasına bir deyyusun yazdığı iğrenç yazı:

yazı şöyle:
    "apartman önüne hiç kimse, yapancı arabalar arabasını park edmeyecek. edenler karısını getirsin. ondan sonra park edsin".

bilader sen sosyal bir işini halledeceğin zaman karını mı götürüyorsun? tecrübeden mi bu genişlik diye sorarlar adama.

görsel01
    görsel02

bkz: anadolu çomarı
    bkz: doblo kullanan orospu çocuğu

edit piaf: çok fazla adres soran var--> keçiören ufuktepe öntek sokak
  • her gün bir lastiğini patlatıp, sileceğine, aynalarına zarar vereceksin. sorunun yazdığı yazı olduğunu anlayana kadar devam edeceksin.
    bu karaktersizlerin tek önemsediği şey malıdır malıyla terbiye etmek lazım.
  • (bkz: a0 türkçe)
  • cinsiyetçilik ile dilbilgisinin (yani okumuşluğun, eğitimin) arasındaki ilişkiyi ispatlar nitelikte bir ibretlik paylaşımdır.
  • buna öküz demek öküze hakaret. senin aldığın soluğu sikeyim.
  • ülkenin barzosu bile kalitesiz arkadaş. büyük ihtimal pezevenglik ile iştigal ediyor. açıköğretim ilkokul terk şahıs beyanı.
  • eğitim seviyesi azaldıkça barzoluk, kabadayılık, özgüven artıyor. en net kanıtı bu işte.
    (bkz: el sikini görmeyen kendininkini balta sanır) sözünü birisi şunlara söylemeli.
    muhtemelen şöyle demek istiyor, buraya araba park edenin karısını ....
    benim anlamadığım hiçbir eşi dostu demiyor mu buna, böyle şey mi yazılır, kendine gel, azıcık adam ol haddini bil falan. en azından bir kişi demeli ya.

not: böyle insanlara aslında gerçekten ders vermek lazım, topluma uydurmak lazım ama bu kibar bir şekilde olmuyor. e memlekette böyle o kadar çok insan var ki hangi birini düzelteceksin arkadaş ya. memleketin bekçisi ben miyim diyor insan kendi kendine. okyanusta bir damla sadece. toplumca çevremizi uyara uyara, herkesin elini taşın altına koyarak medeniyet öğretmemiz gerekiyor bunlara.
  • adam yazım dilini bile becerememiş hatta katletmiş ne bekleyeceksin ki?
  • karınız yapmanız gereken bir adamın!? arabasının arkasına astığı yazı...
hesabın var mı? giriş yap