şükela:  tümü | bugün
 • fx in yeni komedi dizisi."3 erkek bir kız arkadaş philadelphiada bar işletmektedir".bu beylik tanıma aldanmayın.son yılların en ilginç komedi dizisi olacak gibi duruyor.ırkcılık , eşcinsellik , gençlere içki satısı, kürtaj,hastalıklı insanlara davranış gibi konulara tamamiyle "politik yanlış" cevap veriyor.ve herkesi eşit derece de kızdırıyor!30 yaş civarı takıntıları da cabası.her bölümü son derece zekice yazılmış.henüz 5 bölüm yayınlandı ama seinfeld ve coupling ile karşılaştırılıyor.ve aslında iki diziden de bir kaç gömlek üstün.sakın kaçırmayın!
 • aralik'ta cnbc e'de gosterilecek dizi. gayet ilginc gozukmekte.
 • en az on senelik dizi sanmıştım ki mac gözümün içine baka baka "we're in 2005 charlie" dedi... ben de oha dedim... şimdiden klasik gibi duruyor...

  -------------------------------------------------------
  uzuuun yıllar sonra ekleme:
  benim yukarıdaki değerlendirmeyi yaptığım bölüm dizinin pilot bölümüydü. oysa karakterler yıllarca süren bir dizinin bir bölümündeymiş gibi uyum içindelerdi. tabi bunun sebebinin gerçek hayatta arkadaş olup da kendilerinin yazıp oynaması olduğunu sonradan öğrenecektim.

  neyse, an itibariyle 13. sezonun 2. bölümünü izlemiş ve üçüncüsünü bekler vaziyetteyken buraya bir iki kelime daha yazayım:
  ağrıyan karın kaslarımdan sen sorumlusun ey iasip, kesilen nefeslerimden...
  izleyin, izlettirin.
 • gay bar işinin gayet karlı olduğunu ya da zencilerin hepsinin birbiriyle akraba/tanıdık olduğunu öğrenebileceğimiz; konusunu günlük hayatın içindeki hassas konulardan seçebilen eğlencelik dizi. kısa boylu sevimli olan elemanın jeff'liğinin ardındaki platonikliği pek hoştur.

  cnbc-e'de pazartesileri 20:00'de yayınlanmaya başlamıştır.
 • larry david'i idol kabul eden bir grup genç bir dizi çekmeye karar verir ve olaylar gelişir...
 • friends oyle olmaz boyle olur dedirten dizidir. dizideki elemenalar okuzlugun hayvanligin kitabini her bolum tekrar yazmaktadir. isin guzel yani ise bu hayvanliklari acaip ortamlarda yapmalaridir. kurtaj karsiti gosteride hatunlara asilmak, hatunlara yazilmak icin kansermis numarasi yapmak, liselilere icki satmayip onlarla cikmak, bi she-male ile arkadas olup kestirdiginde vermesini umit etmek vs. vs.
  kuskusuz bu sezonun en bomba dizilerinden diyor ve sozu ni york taymsa birakiyoruz: surukleyici bir basyapit!!
 • karekterlerin tekmilinin birden zevzek olması diziyi daha bi gerçekçi kılıyor sanki. hani arada arkadaş topluluklarının falan başına abuk sabuk olaylar geldiğinde herkes bir ağızdan konuşur, kimse kimseyi dinlemez, birbirine "senin yüzünden oldu işte" falan der ya, işte bunlarda da hep bizdeki geyik. ama bi tanesi yakışıklı mı ne (evet o daha az zevzek ya da bana öyle geliyor).
 • kürtaj ile ilgili olan bölümü(sanırım ilk bölüm) 'ulan ne güzel dizi' dedirttiyse de sonraki bölümleri o kadar da komik değil.ama tipler diziyi izlettiriyor.cok da komik olmasına gerek yok:)
 • muhteşem üçlünün aralarındaki atışmalar nedeniyle yarılmanıza neden olan geyik ötesi eğlenceli dizi. cnbc yine kaliteli bir dizi yayınlama konusunda becerisini göstermiştir. hatun düşürmek, abeci işlerle uğraşmak için sergilenen çabaların bitmek tükenmek bilmediği, izlenebilirliği fazla olan güzel dizi.
hesabın var mı? giriş yap