• bu insan evladı hem ramsay bolton gibi evlat olsa sevilmez bir karakteri başarıyla canlandırıp hem de bunun gibi naif şarkılar söylemektedir.isviçreli bilim adamlarını bu adamın sahip olduğu psikolojiyi incelemeye davet ediyorum.
  • gazete okuyup okuyup kafayi yememek icin kendimi magazine verdim ama orasi da asagi kalmadi: bu adam önce jon snow rolü icin düsünülmüs! secmelere viserys icin gitmis, eline jon snow teksti tutusturmuslar, denemis üstelik, rabbim cümlemizi korumus, olmamis. o degil, jon'un bönbön bakma sahnelerinde basimiza neler gelebilirdi hic hafsalaniz alabiliyor mu?

ramsay'i oynarken özellikle sansa'ya tecavüz sahnesinde cok zorlanmis. ramsay'in gercek hayattaki ilk kurbaninin kendisi olacagini yazmislar bir de.. yeni projesi adolf the artist 'te hitler'in gencligini oynayacakmis. hep kötü adam rolleri icin cast edilme talihsizligine ugramaz umarim.
  • game of thrones kadrosuna katılmış oyuncu... ama kimi oynayacağını dahaca söylemediler, ama çok büyük bir ihtimalle ramsay bolton piçini canlandıracak!

(bkz: brace yourself the bastard of bolton is coming)
  • halbuki misfitsde ne kadar da seviyorduk denilen aktör.
    her hafta game of thrones izlerken hanıma diyorum ki; "yav aslında özünde iyi bir çocuk".
  • --- game of thrones spoiler ---

ramsay bolton için seçilebilecek en iyi oyunculardan birini seçmişler lan!!! iwan rheon'u görünce haberim de olmadığından feleğim şaştı.

--- game of thrones spoiler ---

iyi oyuncu.
  • gerçekte aşırı tipsiz bi adam olmasına rağmen game of thones makyözleri sayesinde dizide epey karizma yaptı.

yalnız gelmiş geçmiş en başarılı castlerden biri bence. bu kadar mı başarılı olunur yahu. kaş göz her hareketi ruh hastası gibi adamın.
  • game of thrones'un 4. sezon tanıtımlarına bakılırsa kendisini psikopat level:99 modunda izleyeceğiz.

(bkz: ramsay bolton)
  • misfits'te harikalar yaratan oyuncudur. kesinlikle bir gün büyük bir rolü kapacaktır öyle kolay kolay bulunabilen bir görüntüsü yok.
  • ne yapsam ne etsem ramsey bolton'dan nefret edemiyorum ultra şirin oluşu sebebiyle. harika bir oyunculuk çıkarıyor ona diyecek lafım yok. tipe gel allah aşkına. tam bir hobbit fizyolojisi var bu adamda. kulaklar falan doğuştan uzun ve kepçe. hele o suratındaki ifade. bence brandybuck'lardan kendisi.
  • ramsay bolton karakterini inanılmaz canlandırmış oyuncudur. oynadığı karakter itibarıyla bütün dünyayı kendisinden nefret ettirdi ama önünde mükemmel bir oyunculuk kariyeri olduğunu düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap