• karşıma kim çıktıysa benim iyiliğim altında ezilebileceğini ve benim daha iyilerine layık olduğumu söyleyip gittiler. keşke iyi bir insan olacağıma silikon yaptıracak param olsaydı.
  • +1 hiçbir işe yaramaz. kıymetiniz de bilinmez.
  • iyi insan olmak karşınızdaki insandan bir şeyler beklemek için yapılmaz. iyi insansanız kendiniz için iyi insansınız. başkaları kötü diye iyi olmaktan vaz mı geçeceksiniz?
    iyi insan olmaktan vazgeçmeyin ama iyiliği hak etmeyecek insanlara da iyilik yapmayın ve en hızlı şekilde hayatınızdan çıkartın ve kötülüğün sizi içine çekmesine müsaade etmeyin.
    ölümün geleceğini bile bile ölmeyecek gibi yaşıyoruz. çokta fazla takılmamak lazım.
  • iyi bir kadın ve insan olarak reddettiğim önerme.

o karma yüzümü güldürecek bir gün.

güldürsene lan sıçtırtma bacağına.

edit: arkadaşlar sevgili aramıyorum, aranmıyorum.
  • iyi bir adamla eşleşme garantisi olmadığındandır.
  • başlığı açan kişi iyi bir kadın olmayı silikon yaptırmakla karşılaştırdığına göre olayın pek de iyilikle alakası yokmuş gibi görünen mesele.
  • kıymetiniz bilinmez kısmı kesinlikle doğru. hatta bunu biraz genişletip iyi insan olmanın bir işe yaramaması olarak da ele alabiliriz.
  • başkaları için bir şey olmaya kalkışmayın. kendiniz için iyi insan olun. kendinizi sevin saygı duyun. başkalarından da sizin için bir şey olmalarını istemeyin.
  • anlayışlı olduğunda bunu bir görev gibi yerine getirmen gerekir çünkü,her detayıyla değerli hissettirsen her detayıyla değersiz hissediyorsun,bunu her ilişkimde istisnasız yaşadım,zor kadınsın filan diyorlar başta,zor kadın olmam geçince, karşı taraf aptalca tüm değersiz hissettirme yaptırımlarını uyguluyor bok gibi hissediyorum ve bitiyor tekrar aynı döngü işte,durduramıyorum sevince bu aptal tarafımı,sevgimi içimde bitirmeye çalışırken öyle iyilikler öyle fedakarlıklar yapıyorum ki, sevilmiş olmaları üzüyor onları,ama iyi bir kadın olmanın ilişkinin sonun gelmesi hariç hiç bir faydası yok
  • birçok erkek için iyi kadın yoktur, iri meme ve şekilli kalça vardır. piç adam arayan kadınlarla her kızla takılıp evlenmek için bakire kız arayan erkekler azalarak bitin amk.
hesabın var mı? giriş yap