• kadın iç çamaşırı satan bir tanıdığımın tespiti. özellikle nemli ve sıcak aylarda izmir'de kadın külotu satışlarının yok denecek kadar azaldığını söyledi. diğer bir tespiti de arz-talep ilişkisi yüzünden izmir'de kadın külodu fiyatlarının ucuzluğu.

(bkz: istatistikler yalan söylemez)

edit: bir yazar bu başlığım yüzünden 216-1. maddeden yargılanmamı istiyor.

(216-1)halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

şayet hüküm giyersem hapisanedekilerin "suçun neydi?" sorularına "külot yüzünden" diyeceğim.

meraklısına not: safkan izmirliyim.

konu ile ilgili arkadaşım:
    görsel
  • sen ne anlatıyon be abla gözünü seveyim be abi
  • nemli ve sıcak olmayan aylarda fazladan alıyor olamazlar mı ? hayret yahu saçmalalık
  • nemli ve sıcak aylarda düşen satıştan çıkarılan tespit için esnafımızı yürrrekten kutluyorum. böylesi bir sosyal gözlem, böylesi elle tutulur bir sebep...inanılmaz!
  • ama şimdi tüm sırrı bozdun yaa..
  • köylü başlığı, varoş tespiti.
  • 50+ bir izmirli olarak şimdi öğrendiğim acı gerçek,

ya siz gerçekten işsiz misiniz? yoksa tedavi gerektiren bir ruh hastalığınız var?
  • külot giyse ne olacak giymese ne olacak en büyük engel külot değil ki
  • bu yaşıma geldim bu kadar saçma sapan bir entry görmedim. başlık sahibi kozmonotu itina ile engelliyorum
hesabın var mı? giriş yap