• ayni zamanda "thin red line " filminde de iyi oynamisti , yakisikliklik bakimindan bana yaklasir diyebilirim , benden biraz uzun boylu tek artisi o sanirim
  • angel eyes filminde oynaması için jennifer lopez tarafından özel olarak seçilmiş olan büyük gözlü* aktör.
  • monte cristo da da oynamıştır kendisi bazen jim bazen james olarak adı geçer
  • the passion of christ filminde isa rolunu ustlendikten sonra tepesine yildirim du$en ki$i
  • angel eyes filminde jennifer lopez'le sevişmeyi dini inançlarından dolayı reddetmiş insan.
  • ilginç bir ayrıntı olarak isminin baş harfleri jc*dir.
  • iyi,guzel hos ta cok uzgun bu adam ya.yani ama boyle koruma icgudusu hissettiren tipler den degil,yanin da filan durmak istemiyorsun..boyle ben bir disari cikiyim temiz hava ohhh filan demek istiyorsun.ama gel gor ki ralph fiennes a az cok benzemesi
    passion of the christ ta ki aksani,the thin red line da ki iyi kalpli ben kimseyi oldurmem ,japon esire de sakiz veririm havalari filan cok etkileyiciydi yani.bi de the thin red line da deliydi galiba biraz.boyle devamli su kenarin da yikaniyordu filan,bir de sean penn bunu aglatmisti cok komikti o sahne.jim de sunus yapip penn e senden daha erkegim filan diyordu, cesur da hani...lakin bu zavalli adamcagiz blind-date olayiyla tanistigi kerrie isimli high school basketboll teacher iyla evli.yani ne demek istedigimi anliyor musunuz..? blind-date,merak edenler caviezelcountry.com isimli adresten hatunun resim lerine ulasabilirler.abartmadigimi hatta jim in secimine kasarak saygi duydugumu da belirtmek istiyorum.ama bir kadini gorun...bir de bayagi iyi bir vucudu var bu adamin.last samurai deki ouiji adli hiroyuki sanadayla kapistirsak kim kazanir acaba??
  • christian bale benzeri bir insandir kendisi. hangi filmde bu hangi filmde oburu oynamis karistiririm cogu zaman.
  • gereksiz bilgiler ummanina bir ek kataraktan kendisinin solak oldugunu eklemek istiyorum. the prisoner dizisinde solak olarak bi$iler ciziktirdigi bir sahne mevcuttur, ama tabi rol icabi bilincüstü halinde solak iken bilincalti hali olan prisoner halinde saglak olarak davranip davranmadigini kontrol etmedim, dizinin o sahneden önceki bölümlerini tek tek kontrol etmeye üsendigim icin. hatta the prisoner da hangi halinin bilincüstü (bilinc hali) hangi halinin bilincalti oldugunu bile anlamadim dersem uygun olacaktir. lakin süper dizi.
hesabın var mı? giriş yap