• carlos arroyo'nun feykinden sonra anadolu'yu karış karış gezen, bol yöresel yemekli bir televizyon programına başlamış.
  • spanoulis'i bloklamaya doyamayan oyuncunun babasının soyadı; gordon. babası, jamon küçükken ölüyor ve küçük jamon, annesi tarafından büyütülüyor. annesine olan saygısını, sevgisini göstermek bir bakıma beni buralara sen getirdin anne demek namına formasının arkasında annesinin soyadı olan; lucas'ı taşıyor.

breaking bad izlemeyi, patates kızartması yemeyi, uzatmalarda olympiyakos'u tokatlamayı seviyor. spanoulis efendiye, aynı maç içinde hem turnike sırasında hem de üçlük atarken blok vermek herkesin harcı değil.
  • olympiakos sikertmesinin başrol oyuncularından.. helal olsun her birinize!!
  • arifin manchestere attığı golü aramaya giden basketbolcu.
  • dün gece malum 25 metreden giren üçlük sonrası morallenerek uzatmaya da üst üste 3'lük atarak giren oliympiakos'a karşı tek başına "bir kere o elini indir birader" demiştir. 3.5 okka taşak sahibidir. kaybedilmesin artık böyle adamlar.
  • euroleague.net için yazdığı yazıda galatasaray taraftarlarına da değinen basketbolcu.

--- spoiler ---

galatasaray'ın taraftarlarını seviyorum. ne olursa olsun bize destek veren muhteşem bir taraftara sahibiz. 20 sayı ileride veya 20 sayı geride olmamız fark etmiyor. her maç bize destek vermeye geliyorlar ve takımı ateşliyorlar. her zaman pozitifler. bizden sadece savaşmamızı istiyorlar. burada önemli olan, onlara her şeyinizi verdiğinizi göstermeniz. top her zaman sizde olmayabilir ama her zaman savaşabilirsiniz. onlar bunu takdir ediyorlar ve ben de onları takdir ediyorum, çünkü ben de böyle olması gerektiğini düşünüyorum...

--- spoiler ---

http://www.euroleague.net/…75/deja-vu-in-the-top-16
  • hakkında yazılan yalan yanlış entryler'le dalga geçilen, küçük düşürülen adam. canı elma çekmiş, manava gidip bulamayınca, hal'e kadar gitmek zorunda kalmış adam. ayıp lan,yapmayın böyle.
  • bir adam, iyi niyeti yüzünden bu kadar suistimal edilmemeli.

hayır tamam adamın hareketi komik falan ama bariz bir şekilde belli ki arroyo'nun kafasına doğru atılan yabancı cismi fark edip çabukluğunu kullanarak o cismi havada yakalayıp akabinde saha kenarındaki hakemlere vermek için can siperane* bir şekilde arroyo'nun üstüne sıçrıyor. akabinde de arroyo'nun atışına kaldığı yerden devam edebilmesi için yere bile değmeden kadrajdan usulca uzaklaşıyor.

yok sonra da diyorsunuz ki lebron james'ler, pau gasol'ler niye bizde oynamir...
  • efsane olmuş anadolu efes basketbolcusudur.

el salla jamon!
  • kendisini her efes formasıyla gördüğümde galatasaray basketbol şubesi'nin kulaklarını çınlatmama neden olan basketbolcu.
hesabın var mı? giriş yap