• ntvspor'a verdiği röportajdan anladığımız kadarıyla filmi çekilecek adamdır.

"zabian dowdell benim kardeşim gibi, o hiç bir zaman savunma yapmazdı, ona savunma yapmayı ben öğrettim"

"nba için içimde hala bir hınç var. benim önümde seçilen oyunculara bakıp hırslanıyorum, bazen hayallerinizin uçup gitmesine izin verip gerçeğin peşinde koşmalısınız, ben aileme ve arkadaşlarıma bakmak zorundayım, ama her akşam bazı maçları izliyorum çıldırıyorum. özellikle benim draft edileceğim sene giden oyunculara bakıyorum (fesenko, barac, printezis, seibutis gibi isimlerin draft edildiği 2007 nba draft'inde seçilememişti) kafayı yiyecek gibi oluyorum"

"ben annemin karnında dört beş aylıkken babam öldü, altı yaşımdayken anneanneme taşındım. onunla doğru dürüst konuşamıyorsunuz ki. hiçbir zayıflığı kabul etmiyor. şut kaçırdım diyorum "neden kaçırdın, atsaydın" diyor. açıkçası onun maçlarıma gelmesini istemiyorum, televizyonda izlemesini bile istemiyorum, ben her zaman problem çocuktum anneannem beni adam etti"

"gerçekçi olmak gerek, taraftar desteği olmasaydı bir üst tura çıkamazdık"

oyuncunun avrupa macerası da ayrı bir hikaye. yaz ligi'nde başarılı olamayıp sezonu antalya büyükşehir belediyesi'nde geçiriyor. ertesi sezon yine yaz ligi'nde bu sefer denver tarafından beğenilmiyor. sonra yine avrupa'ya dönüp yunan ligi'nin dandik takımlarından birine gidip kadroya giremiyor. alman ligi'nde şansımı deneyeyim diyor. artland dragons da hiçbir maça çıkarmadan salıveriyor oyuncuyu. yirmidört yaşına gelmiş oynadığı en iyi takım antalya iken çıkışa geçiyor şimdi geldiği seviye ise ortada.
  • o oyundayken galatasaray'ın basketbol zekası 2 katına çıkıyor. takımın o anda neye ihtiyacı varsa bu adam onu yapıyor. büyük oyuncusun lucas, umarım uzun yıllar izleriz seni buralarda.
  • oyun stili olarak bana kobe bryant'ı andıran harika guard.
  • bariz şekilde galatasaray'ın bu sezon tüm branşlarda yaptığı en iyi iki transferden biri. diğeri için (bkz: johan elmander) umarım uzun yıllar burada, takımda kalır da bizde canlı canlı izleriz.

edit: hatta bugün oynanan efes maçından sonra sürekli tribüne 'hadi hadi' demesi ve süper oyunuyla, maaşımı aldığım ilk gün kendisinin formasını almaya karar verdim. adamsın, adamındibisin gordon
  • carlos arroyo'nun feykinden sonra anadolu'yu karış karış gezen, bol yöresel yemekli bir televizyon programına başlamış.
  • hakkında yazılan yalan yanlış entryler'le dalga geçilen, küçük düşürülen adam. canı elma çekmiş, manava gidip bulamayınca, hal'e kadar gitmek zorunda kalmış adam. ayıp lan,yapmayın böyle.
  • arifin manchestere attığı golü aramaya giden basketbolcu.
  • bir adam, iyi niyeti yüzünden bu kadar suistimal edilmemeli.

hayır tamam adamın hareketi komik falan ama bariz bir şekilde belli ki arroyo'nun kafasına doğru atılan yabancı cismi fark edip çabukluğunu kullanarak o cismi havada yakalayıp akabinde saha kenarındaki hakemlere vermek için can siperane* bir şekilde arroyo'nun üstüne sıçrıyor. akabinde de arroyo'nun atışına kaldığı yerden devam edebilmesi için yere bile değmeden kadrajdan usulca uzaklaşıyor.

yok sonra da diyorsunuz ki lebron james'ler, pau gasol'ler niye bizde oynamir...
  • en son kizildeniz'in uzerinden yuruyerek gecmeye calisirken gorulmus.
  • en son evinde götünü gere gere uyuduğu görülmüş.
hesabın var mı? giriş yap