• ea tarafından lisansı alınmış olan karakterdir.
  • yine, yeniden 4. filmiyle dönecek olan efsanevi karakter.

http://vliegendenederlander.blogspot.com/…uyor.html
  • extreme ways'in girişiyle özdeşleşen süper ajan.
  • ludlum'un bourne'u öyle filmle filan anlatilacak bir hadise değildir , mümkünse alın üç kitabı da okuyun , matt ne kadar iyi bir aktör olsa da , milyon dolarlarca bütçelerle de yapımlaştırılsa , olmaz efendim olmaz , numarası öylesine büyüktür ki ayağınızı sıkar sığmaz hiç bir kalıba , siz ısrarla daha büyük numaralar seçseniz de....

zati ludlum çok büyük bir lokmadır boğazdan geçmez , öyle filmle filan anlamaya calisirsaniz boğulursunuz bir zahmet okuyun hak vereceksiniz.

buna mütakip ludlum aslında radyolarda diziler yazarak , tiyatro oyunlari yaparak girmiş mesleğe , eserlerinin ekrana aktarilmasi pek cogundan daha kolay olmalıdir işte bu da başka bir çelişki doğuruyor kafamda ; o halde netice şöyle bir hal alıyor , bu adamın eserleri öylesine büyük ki kendisini de sel suyuna katıp çoşmuştur , barajlar kurarak durdurmaya çalışmayınız okuyunuz okuyunuz okuyunuz.
  • "# untitled jason bourne project (2011) (announced) .... jason bourne" ile aramıza dönecek süper adam... çizgiyi bozmayın, uçmayın, dublörlerin yapamadığı şeyi bana getirmeyin diyerek saygılarımı sunuyorum...
  • setten aldığım bilgilere göre dördüncü filmde 0.5 uçla adam dövüyormuş... yapar...
  • setten aldığım bilgilere göre mon ami silgi ile ortalığın amina koymuş.
  • beyazsahneye dönüşü heyecanla beklenen, belki de son zamanlarda sinemaya en başarılı şekilde uyarlanmış kurgu karakteri.

yalnız burada kendisiyle iki bourne muhabbeti yapamadan sözlükten ayrılan sorrytoaskbutwhoisdanielcraig kardeşimizi de anmadan geçemeyeceğim. herhalde yeni projeyi benim kadar heyecanla bekleyen, john powell'in yaylıları ağlatması ile gözleri yaşaracak bir tek o vardır.
  • john mcclane ağzını burnunu yırtar aslında bunun...

(bkz: die hard)
  • şayet jason bourne tribine bağlamak istiyorsanız, bir büyük şişe votka alıp içmeye başlayın, ve kendi kendinize "bu votkanın hepsi bitince internetteki tüm şifrelerimi teker teker değiştireceğim" diye söz verin.
hesabın var mı? giriş yap