• çirkin karizmatikliği diyebiliriz kendisi için,hele o alnından kopupta yüzünün ortasına düşmüş burnuna ne demekli ,çok çirkin ama ilginç ki kendisini müthiş çekici yapar bu burun .çok başarılı oyuncudur bide kendisi,penelope cruz ile de nasıl yakışıyorlar hele
  • geçen gün bir arkadaşım javier bardem'e benzetti beni. hasktr ordan dedim. taşak geçecek yer arıyor pedevenk. adam resmen yakışıklı lan. bende de bira göbeği var. tey allaam yaa.

edit: zamanın ötesine gitmiş. tamam lan ben yakışıklıyım, o çirkin. bende göbek yok onda var.
  • gecenin bir vakti kapımı çalsa ''abi collateral neydi öyle yaa?! 30 saniye rol mü olurmuş senin gibi bir adama'' diye sorar. sonra kızar ''bir daha öyle rollerde görmeyeyim seni'' diye azarlardım. sonrada biraz siyanürlü su* ısmarlardım abime.
  • oyunculuğuyla sınırları zorlayan aktör. dengesizce bir yeteneği var bu adamın... oscar'ı yakın zamanda yalan eder.
  • sarı saçın bile karizmasını bozamadığı yüce varlık. her mimiğinin jestinin kulu köpeği oluruz:p
  • kendisine çirkin diyene de itici diyene de yürüyün gidin lan demek istediğim on numara adam. lan şu karizmayla yarışabilecek kaç adam var ha ? bir elin parmaklarını zor geçer yeminle : http://www.google.com.tr/…=2&ved=0ce8q9qewbq&dur=18
  • bir filmi izlendiğinde birden karizmatik ve yakışıklı gelen oyuncu, filmden alınan haz bu adama farklı gözle bakılmasını sağlıyor. 'no country for old men' deki tipi bile ayrı güzel, ayrıca çok karakteristik bir yüzü olduğu kesin..

asıl tartışılması gereken oyunculuğu ise on numero..
  • burnunu yerim, no country for old men performası büyüler.
  • oyunculuğun kitabını yazmış aktör. bütün filmlerini arka arkaya izleyen hiçbir bünye bir daha bu adama bok atamaz. öyle çirkin adam, böyle yamuk burunlu diye dalga geçemez. adam büyüler çünkü. önce before night falls ardından mar adentro en son da biutiful u izletin bakalım bu adamı sevmeyen birine kendine gelip tepki verebiliyor mu?

kim ne derse desin bu adam son yıllardaki en başarılı aktör. her filminde apayrı bir kimlik apayrı bir hayatla karşımıza çıkıyor. ben no country for old man hastası olup o filmde javier bardem in oynadığını anlamayan adam gördüm daha ne olsun?

son olarak javierciğime özel not: penelop ile evlenmeyeydin eyiydi...
hesabın var mı? giriş yap