• breaking bad'de soğukkanlı todd, fargo'da kendi halinde bir kasap, çocuk yapma ve çalıştığı kasabı satın alma hayalleri kuran temiz bir aile reisi ed olarak karşımıza çıkan oyuncu. tabi fargo'da bu kişiliğinden hakkını vererek sıyrılışını ilerleyen bölümlerde görüyoruz orası ayrı. üst düzey bir filmde başrol olmamış, orta düzey bir oyuncu gibi gözükse de kendine has bir oyunculuk tarzı ve gerçekten rolün hakkını verdiğini hissettirmesi ile benim sempatimi kazanmıştır. bahsettiğim iki dizideki soyadlarının benzerliği ile beyninizdeki gereksiz detaylar haznesine selam gönderiyorum: todd alquist, ed blumquist
  • lan ben bu adamı matt damon zannettiydim meğerse değilmiş. çin malı gibi duruyor asdadg :d
  • matt damon'u bu kadar andıran bir oyuncuya büyük işlerde yer vermek risk mi, yoksa bu duurm izleyiciler için çekici mi bilemedim.

(bkz: the post/@karinca beli)
  • hormonlu matt damon. fargo’da iyiydi ama.
  • nam-ı diyar meth damon ve todd. gecenin bir yarısı izlediğim game night filminde psikopat polis rolü ile karşıma çıktı. acayip derecede kilo almış diyebilirim. aklıma acaba breaking bad'de ki adamın abisi falan mı geldi dedim ama google aramaları bize gerçeği gösterdi. yalnız oyunculuğu efsane gelişmiş.
  • kendisi aşmış bir oyuncudur. saygılar sunuyorum.
  • demedi demeyin adam geleceğin di caprio'su(basari anlaminda yoksa tarzlari cok farkli). oynadığı yapımlar baya kaliteli ve canlandırdığı karakteri çok iyi izletiyor. daha 30 yaşında ama brb, fargo ve black mirror gibi efsane yapimlarda oynamistir.
  • kilo almış hali accık korkunçlu olan aktör.
hesabın var mı? giriş yap