• fashion police'in divasıydı, vefat etti.
  • koskocaman kurkler giymekten bir turlu vazgecemeyen tv karakteri. sanarsın sibiryada yasıyor.
    ayrıca filistinliler icin kalem bile tutmayı beceremeyen olmeyi hakeden kisiler demisti. badem gozlu olmasın simdi sırf oldu diye.
  • yaşını gizleme konusunda bir sith lorduyla aynı yetenektedir. zaten olsaydı da padawanı ajda pekkan olurdu.

81 yaşında bir çok orta yaşlı kadından daha güzel bir fizikle aramızdan ayrılmıştır.
  • 81 yaşında vefat eden amerikalı ünlü komedyen ve tv yıldızı. rusya'dan abd'ye göçmüş yahudi bir ailenin kızıydı ve ilk kez 1960'larda meşhur olmuştu.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25535821/
  • komedi ve çalışkanlık konusunda gerçek bir efsanedir. ölene kadar çalıştı ve ölene kadar komikti. gerçekten çok üzüldüm. en az 10 yıl daha başka kimsenin yapamadığı esprileri yapar diye umuyordum.

şu yaşadığı olay komediye bakış açısını ve sivri dilini iyi açıklıyor bence:
    https://www.youtube.com/watch?v=rad-ky3tyqk
  • iğrenç bir insandı. işkence ile öldürülmüş hayvanların kürklerini giymekle övünürdü. en son filistin ağlaklığından gına getirmiş şahsıma bile yuh dedirten cinsten bir çıkışla filistin'de ölen sivil halk için hak ediyorlardı gibi dehşet bir yoruma da imza atmıştı. öldüğünü şimdi duydum. güzel haber.
  • roast'unda adını hatırlamadığım birinin şakalarını hiç komik bulmamış, "senin yüzünden yahudi olmaktan utandım. öyle utandım ki malibu'ya gidip mel gibson'a muamele çekesim geldi" demiş pek muhterem ve rahmetli komedyen ablamız.
    bir de "o kadar çok estetik ameliyattan geçtim ki bir gün öldüğümde tanrı beni tanımayacak" demişti. tanıdı mı acaba?
  • ''cenazemde beş farklı aksan ile ağlayan meryl streep'i istiyorum'' diyen şahıstır kendisi.
  • heidi klum'in 2013 yilindaki oscar toreni fotografi icin "the last time a german looked this hot was when they were pushing jews into the ovens." demis yahudi komedyen.
  • hiçbir konuda utanmadan ağzına geleni söyleyen, rahmetli komedyenler kraliçesi.
hesabın var mı? giriş yap