• battlestar galaticadan apollo' nun başrolunde oynadığı film. fragmanından anladığım kadarıyla, kendince suçlu adlettiği kişileri öldüren maskeli abinin halk tarafından kahraman, otorite tarafından suçlu ilan edilmesiyle gelişen olaylar işleniyor.
    fragman benim için izleme isteği uyandırsa da filmin geneli hakkında izlemeden yorum yapmak farazi.

fragman linkini de eklemeden gitmeyelim.
    https://www.youtube.com/watch?v=tbqeyslcj-s
  • son zamanlarda izlediğim en sarsıcı film. bir film için sarsıcı ibaresini en son kullandığımda "barda" filmini izlemiştim sanırım.

izleyiciye mesaj verirken az daha ekrandan çıkıp kafanıza vuracaklar sanıyorsunuz.
  • `"law abiding citizen" ı hatırlattı bana..
  • şu günlerde izlenmesi gereken film. verdiği mesajlar, işlediği konu acı gündemimizle tam oturuyor.

suç, ceza ve adalet gibi kavramları güzel işlemiş bir film.

not: malum ortamlarda mevcut, hd olarak film cehennem gibi.*
  • sinema yönünden çok kaliteli değil, kendini izlettiren bir film -zaten bu filmden kimse bir başyapıt olmasını beklemez sanırım. ancak ülkecek son zamanlardaki ruh halimizi de göz önüne alırsak, izleyen kişilerin empati kurması hiç de zor olmayacaktır. filmden de, cinayetlerden de -filmdekilerden bahsediyorum tabi- aldıkları zevk artacaktır. filmin içinde pek çok sürprizler yok, katilin motivasyonu ve bir takım sebepleri filmin sonunda ortaya çıkıyor.
    katil/intikamcımızın hikayesini bir ileri-bir geri şekilde, ropörtajlar ve halkın tepkisiyle beraber veriyor. zaten bu hikayeyi düz anlatmaya çalışsalar pek izlenmezdi, bence gayet iyi bir yöntem seçilmiş. sanki bir rampage tadı da yok değil, ama o da pek fazla değil.
    ben beğendim, temizinden 6 puanı veririm. 90 dakikalık film zaten, siz de izleyin.
    apollo'muz jamie bamber'i de görmek hoş oldu hem.
  • beğendiğim ve saran bir film. tavsiye edebileceğim film.
  • hakkinda sadece 6 tane entry girilmesini anlayamadigim film, acaba yanlis basliga mi yaziyorum, yoksa turkiyede gosterime girmedi diye mi?
    efsane film, konusu falan superdi, sadece kurgu belki daha degisik olabilirdi, ama verdigi mesaj herseyin onune gecmis zaten,
    simdi nuri bilgeciler bilmez ama, film dedigimiz sinema dedigimiz boyle birsey iste, nurinin cektikleri seylere film denmez
  • şimdiye kadar izlediğim en iyi filmlerden biri.

imdb puanı 6.6/ benim puanım 9

izlemeden önce "ne yazmışlar?" diye sözlüğe bakıyorsan lütfen izle. pişman olmayacaksın.
  • (bkz: dexter)
hesabın var mı? giriş yap