• basarisiz troll. actigi basliklari, yazdigi entryleri okumaya degmez.

troll puanim 2/10
  • normalde ifşa hiç hoşlanmadığım bir şey ancak;

"david beckham'ı efsane kategorisine soktuğuna göre sanırım başka türlü düşünüyor olmalısın. gay olabilir misin?" şeklinde attığı mesajla iq seviyesi ile ilgili ciddi ipuçları verdi bana.

tanım: lüzumsuz bir canlı.
  • sanırım kendisi bütün başlıklara bakıp gay bi arkadaş arıyor.herkese gay mısın ? diye mesaj atıp sözlükte gay avcılığına soyunmuş.
    gereksiz bi arkadaş
  • bir üstteki entry'i yazan noktakale isimli yazara öncelikle teşekkür ederim . duygularıma tercüman olmuştur . ama ben bu vasıfsız trol arkadaş için o kadar güzel dileklerde bulunamayacağım. umarım en kısa sürede uçurulur . bu mecrada paylaşım yapan insanlara özelden 'gay mısın ? saklama gizleme ' diyerek ne amaçlıyor bilemeyeceğim ama sanırım kendisine aktif bir gay arkadaş arıyor ama toplum baskısından dolayı bunu henüz kendisine bile itiraf edemiyor . hakkında dileyebileceğim tek güzel temenni umarım kendisine uygun bir gay arkadaş bulabilir ve yıllardır bastırmış olduğu bu güzel duyguları açığa çıkarıp enerjiye dönüştürebilir .
  • özel mesajdan küfür eden ergen yazar.

engelle geç.
  • çok kötü. berbat. engelle geç.
  • su katılmamış bir yavşak, engelleyin, engelletin.
  • öeahaha özelden ettiği küfürlere karşılık bulamayınca nick altına saldıran bir ezikmiş.

eva green ile ilgili bir entrysine
    diye bağırdı sığır adam yazmamın ardından attığı iki mesaj:

- ne alaka amcık.
    - ya sil ya da düzgün bir entry yaz!

trollmüş, lan bi de kürt milliyetçisi yazmış. ulan milliyetçiliği geç,
    kürt kökenli olsam ne olacaktı andaval?

bu kafa normal değil ha. ayık kafa işi değil seninki.
    narkotik bir gün ensende biter, anlamazsın. sonra ağlarsın ‘ne oldu ya?!’ diye.

ekleme:
    kürt milliyetçisi yazdığı entry’i editlemiş.
    eva green’i kıslanan evde kalmış zavallı bir dişi yazmış şimdi de.
    ulan sizin gibi dangalaklarla uğraşmak özel zevk oldu bana... gideceğim sonuna kadar.
  • şerefsiz, omurgasız biri. dışarıda sinik biri olduğuna o kadar eminim ki.

umarım sepetlerler seni bu sözlükten.
  • özelden küfür eden bir şerefsiz. minibüste para uzatırken bile tırsacak adam burada ana bacı sövüyor.
hesabın var mı? giriş yap