• videoları nasıl 480p yükleyebildiklerini anlayamadığım oluşum.

abi ne güzel işler çıkarmışsınız, hd yüklesene şunu. telefondan çekilen videolar bile 1080p düşüyor artık youtube'a.

hadi bi zahmet. öperim.
  • murat dalkilic diye bir adamin oldugunu ve bazi sarkilarinin cidden cok guzel oldugunu sans eseri ogreten olusumdur.

neyleyim istanbulu
  • piyasada pop müzik hep bu kalitede ve seçkide olsun tarzımı değiştirir popçu olurum.öyle kalite kokuyo tüm şarkılar.
    ama ferhat göçer çıksın aradan.öyle abi.
  • türkçe popa biraz ilgiliyseniz bu projede üretilen hemen her şarkıya bayılmanız da garantidir. benim radyolar arasında gezerken denk geldiğim bir proje. sonra youtube'dan devam ettim. bir kulak kabartın derim.

http://www.youtube.com/…arch_query=joy türk akustik

adresinden izi sürülebilir.
  • üç gündür anasına bacısına sövülen radyo.

malum pek sevgili modern sabahlarımız 6 aylık aranın ardından joy türk'te yayına başladı pazartesi günü. bendeniz, sekiz buçukta uyanan tembel hayvan bile yedide saatimi kurup kalkıyorum. fahir beyler, oktay beyler, bi de adını hatırlamadığım (ehuehhe) diğer arkadaş güzel güzel yayın yapıyor. ne zaman reklama giriyorlar, işte o vakit joy türk akustik çalmaya başlıyor. reklam yerine müzik dinlemekte sıkıntı yok ama reklam bitip yayın başladığı halde, buradaki şarkı çalmaya devam ediyor. şarkı bitip de yayına döndüğümüzde ise yayını yarıdan yakalamış oluyoruz.

bunu hem karnaval'da hem de diğer radyo aplikasyonlarında yapıyor. zaten 3 saatlik programda adamları reklamı, jingili jangulu, yol durumu, hava sunumu derken toplam 50 dakika konuşturuyorlar, bunun da ancak yarısını dinletiyorlar bize bu akustik denen sik yüzünden.

joytürk get your shit together!
  • muhteşem bir sanat zerafeti. emek veren joy turk, bilgi üniversitesi ve sanatçıları içtenlikle kutluyorum. türk sanat dünyasına kazandırılan muhteşem yorumlar.

hepsini çok beğeniyorum. en çok ise gülden mutlu ile unutamam dedin şarkısının yorumunu beğendim.
  • neden bugüne kadar denk gelmemişim ki bu kanala? oysa radyo kanalı olarak yolda sürekli dinlediğim bir powertürk akustik varken bundan haberim olamaması enteresan oldu tabii. her neyse, sevilen şarkılara orijinalinden iyi denebilecek kadar muhteşem yorumlamalar, bir üstte değinildiği üzere hayatta dinlenilmeyecek şarkılara güzel versiyonlar, ismini duymadığım kişi/grupların yaptığı harika coverlar... deneyin.
  • son zamanlarda günlük radyo tüketimimin hatırı sayılır bir kısmını oluşturan istasyon, tek handikabı, hala, dar playlisti. bunun da geliştirilmesi ömrünü uzatacaktır.
  • başarılı işlerden. kötü yok pek. ne kadar dinlense doyulamayan. az biraz durgunlaştıran bir etkisi yok değil.
  • bazen biraz müzik dinlemek istersin ama ne dinleyeceğini şaşırsın. hep aynı şarkıları da dinlemek istemezsin ve canın farklılık ister. işte tam öyle anlarda yardımıma koşan radyodur bu. pek türkçe dinlemediğim için arada açarım farklılık, güzellik olur. kısacası; hoştur, güzeldir, kalitelidir. dinleyiniz, dinlettiriniz.
hesabın var mı? giriş yap