• erikli kaynak suyunu üreten firmanın kardeş firması imiş.

http://www.juss.com.tr/
  • bardağa doldururken insana hayatı zehir eden diğer markaların tetra pak ambalajlarının aksine, ilk denemede efendi efendi akıvermiş meyve suyudur. sadece bu bile artı puandır benim için. tadını soracak olursan; zaten hangi markaya sorarsan dalından. diğerlerinden bir farkını göremedim şimdilik.

(bkz: bardaga konurken etrafa sicrayan meyve suyu)
  • bu zamana kadar gördüğüm en etkileyici reklamlardan birine sahip meyve suyu markası.
  • meyve suyunu bardakla içen medeni insanlar için birebirken, benim gibi kutuya girişen hayvanlar için kullanışsızdır. zira bardağa dökmeyi kolaylaştıran fakat kutudan içmeyi zorlaştıran bir ambalaj tasarımı vardır.
  • portakal suyu ve üzüm suyunu denemiş birisi olarak, fena olmamış diyebileceğim (üzüm suyu daha önce içmeyenler tarafından kesin denenmelidir), meyve juss'u markası.
  • müşteri sirkülasyonu yüksek marketlere girmeyerek rakipleri ile nasıl rekabet edeceğini merak ettiğim meyve suyu.

migros ta yok, macrocenter da yok, peki nerede var?
  • kapagi acikken masaya sirtustu yatirabilmenize olanak saglayan bir kutu tasarimi var. tabii insan niye boyle bir sey yapmak ister, bilemiyorum.

migros lara da girmistir ayrica.

edit: ismini zikretmek istemedigim bir kisi uyardi, buzdolabina yan kondugunda kapaktan sizinti yapmasini onlemede faydasi varmis.
  • reklamlardan gorup pek bi ozenmistim, ama bir iki kere markette arayip bulamayinca unutmustum. az once nestle su getiren amca, elinde bir koli juss ile kapimda belirince 2-3 cesit alip bir deniyeyim dedim. sonuc: cok basarili, dogal bir tadi var. kutusu da insani deli etmeden aciliyor.
  • makro marketlerde henüz bulunmayarak makro market'e olan antipatime katkıda bulunmuş güzel içecek. ama reklamı bu ürünü bile aşmaktadır. o nasıl bir meyvedir, böylesine iştah uyandıran sulu bir meyve yer yüzünde var mıdır yoksa cennette midir bilmek isterim.
  • reklamı insanı meyve suyu havuzuna girip yüzme ve bir yandan da aynı havuzdan içme isteği uyandıran meyve suyu markası. ama reklamına kanıp da tadından beklentimi hiçbir zaman yüksek tutmamıştım. fakat bugün portakallısını içme şansı buldum ve diyebilirim ki şu ana kadar içtiğim en güzel kutu portakal suyu. diğer çeşitlerini de en kısa zamanda tatma arzusundayım.

edit: geçenlerde aynısı sanıp %100 versiyonunu almışım. sonuç: sıradan. o zaman yaşasın katkılı gıdalar!
hesabın var mı? giriş yap