• amerikan menşeili olup üretimini çin'de yapan bir elektronik markası
  • pcnette pc direksiyonlarını kıyaslarken görgüğüm marka
  • 5.1 hoparlörde satıyordur özellik olarak logitech ve creative den iyi olmasına rağmen fiyatı daha düşüktür.
  • 50 wattlık (24 +13*2) 2.1 ses sistemini 2 yılı aşkın süredir sorunsuz kullandığım elektronik markası, performansı muazzam aynı özelliklere sahip bir logitech 250 lirayı görürken jwin de 100 lira civarına bulmak mümkün, oldukça da kalitelidir.

edit: bu ahan da bu [http://www.jwin.com.tr/pinfo.asp?pid=569 ]

4 sene sonra gelen edit: hala kullanıyorum amua bozulmadı ki yenisini alayım.
  • 95 wattlık 5 *+1 *'ini aldım. 2 haftadır bir sorun yaşamadım. en güzel yanı tek kabloyla bilgisayara bağlanması. ses gayet güzel, subwoofer gayet canlı. *
  • bir misafirlikte jwin marka org ile kimseyi rahatsız etmeden takılmak niyetiyle eldeki tek imkan olan caanım apple kulaklık, orgun ses çıkışına bağlanır. ses olabildiğince kısılır. o sırada cepteki telefona mesaj gelir ve kulaklıktan gelen hayvani yüksek dıtdırıt dıtdırıt dıtdırıt sesi adeta kulağımla birlikte kulaklığın sol tarafını da patlatır!

kahrolsun jwin!

tanım: uzak durulası, hattaa kaçılası markadır.
  • 2009 da satın aldığım 2+1 ses sistemini hala kullanıyorum çok clean sesi var ??
  • bu daha çok bir bet sitesi gibi duruyor.
  • bir mızıka markası

menşe yeri: jiangsu, china (mainland)
hesabın var mı? giriş yap