• kaan her sevgilisiyle tatile çıkar, birlikte her haltı yer ama ailesi kolay kolay gelin beğenmez. milletin kendi oğlunun ucuz karakterine bakmadan elin kızlarında kusur bulma cüreti, kibri beni çok rahatsız ediyor.

kaan’ın ailesi mutaassıp bir aileymiş de bilmem neymiş de. kaan’ın da haberi var mı bundan peki? o aileye söyleyeceğim o ki, önce siz oğlunuzda ahlak arayın milletin kızlarını hareketli banttan bozuk sebze seçer gibi elemek yerine. zaten 36 yaşına gelmiş adamın ailesine bu hakkı vermesi de aşırı zavallıca da oraya hiç girmiyorum.

böyle tutarsız ve iki yüzlü hayatlar yaşayan, parası var diye götü arşta, ilgi görüyor diye sevme yetisi iyice körelmiş, libidodan ibaret adamlara prim veren kadınlara da saygı duyamıyorum açıkçası. o kadar ruhsuz ki. hadise ile olan fotoğraflarında hadise’den tutku fışkırırken bu şımarık bebe kalas gibi duruyordu daima. ilişkiyi hadise’nin ayakta tuttuğu belliydi. hiçbir kadını sevebilecek kapasitesi yok böyle adamların. kaan’ın yanında erkeklerin kapılarına köle olacakları hande erçel de olsa, hadise de olsa, ezgi eyüboğlu da olsa boş. gözleri bomboş bakıyor. çünkü libidosunu doyurunca kaan’ın onlarla işi bir dahaki açlığa kadar bitiyor muhtemelen.

siz kimsiniz ya milletin kızlarını pazardan mal alır gibi seçiyorsunuz, ölçüp biçiyorsunuz? önce kendinize bakın. paranıza başliyim sizin.
  • bu adamı beğenenler varmış lan. hayat çok ilginç ve saçma amk aynı insanlar gibi. beğenilmesi geçtim de bir adam bu kadar mı itici bu kadar kötü oyuncu olur lan? acccayip kötü bir oyuncu. ve sizden farkım arkadaşlar ben bu adamı canlı olarak sette gördüm rol yaparken o yüzden diyorum kötü oyuncu diye.
  • bi fotoğrafta rabbim hadise'yi kurtarmış diyorum, öbüründe kendisini :)

yakışıklı olduğunun farkında ya da fikrinde olup, bunu dizginlemeyen adam çok tehlikeli. kadın da aynı şekilde. çünkü hiçbi şey demese bile, alttan alta bi şey hissediyosun. sanki böyle adamı "salsan" tüm kızlar emrine amadeymiş de o seninle durmayı seçiyomuş gibi bi hal. o enerji, ikili ilişkilerde insana bok gibi hissettiren bi şey bence.

hadise'yi yoran biraz da bu olmuştur. sürekli elinde jöle tutuyomuşsun gibi fıyt fıyt bi hal.

kaan tam bir tinder beyefendisi gibi. böyle ufka bakar, iyi eğitimlidir, annesinin/halasının/teyzesinin/yengesinin yakışıklısıdır.

kendini besleyip büyüten, kadını yeterince besleyip onore etmeyi bilmeyen biri sanki.

sadece gözlem tabii ki, gerçekleri bilemiyoruz.
  • bu adamdan çok aşırı şekilde "ışık söndürücü" hissiyatı alıyorum.

kendisinde aşırı şekilde dişisini baskılayan, daimi kontrol eden ve söndüren bir enerji var hissediyorum. açık açık değil de alttan alttan. evlerden ırak bir enerji. yanıldığımı düşünmüyorum. yanılmadığımı anlamaniz için ezgi'nin öncesi ve sonrasına bakabilirsiniz. sağlamasını ikinci kez yapınca tekrar gelirim.
  • yakışıklı desen değil, iyi oyuncu desen değil, karizmatik desen değil, durduk yere nereden çıktı bu kadınların sevgilisi aranan erkek rolü anlamak mümkün değil. kadınlar "ulan başka kadınlar rağbet gösterdiğine göre bunda bir bok olmalı" kafasıyla atliyorlar herhalde. yoksa eleman "vasat"ın sözlük karşılığı resmen.
  • bildiğin ikinci lig'de oynayan anadolu topçusu tipi var. beşiktaş'ta bir ali tandoğan vardı aynı ona benziyor yakışıklı diyenin gözüne artık.
  • ezgi eyüpoğlu gibi asil bir kadından sonra, hadise seçimi şaşırtmıştır.
    bir playlist düşünün; chopinden sonra kibariye çalıyor.

edit büdüt: bu entry ezgi eyüpoğlu oğulcan’la çıkmaya başlamadan yazılmıştı. ne chopini ya bildiğin merve özbeymiş (gözdeviren smiley)
  • hadise ile yaşadığı ilişki dolayısıyla kariyeri boyunca hiç konuşulmadığı kadar konuşulmaya başlanan kişi. bana göre sıradan hatta vasat bi oyunculuğa sahip. hadiseyi elinden kaçırması da vizyonsuz biri olduğuna işaret ediyor. otur çocuğum sıfır.
  • arkadaşlıklarında çok iyi olup aşkta önce insanları tavlamak için kırk takla atan elde edip kendine bağlayınca ortada bırakan, iş ciddileştikçe kaçan bir korkak tip vardır. kankaları çok sevip ayrıldığı kadınlar lanetle anar. kendisi o.
    şimdiki gündem partneri (bkz: pınar deniz) de bana kafadan kırık, güzelliğinden popüler olunca cozutan, şımarık bir tip gibi gelir hep. son rolünde kendisini oynuyor gibi.
  • ne demiştim?

(bkz: #121027512)

hadise ne demiş?

"savaştan çıkmış gibiyim... kaan beni çok yordu..."

demiştim demek istemiyorum ama böyle oluyor. başka birinden ayrılsaydı bu cümleyi kelimeleri böyle yan yana getirip söylemezdi ama aynen böyle sıralayıp söylüyor. aksi olmayacaktı.
    sağlamasını yaptım. gidiyorum.
hesabın var mı? giriş yap