• trt haber'e konuşan avukat müge doğan, ceza kanunu’muzda düzenlenen bir maddeye göre internet üzerinden yayın yapan kuruluşların ve illegal bir şekilde bu yayınları kullananların 2 yıla kadar hapis cezası alabileceğini ve yüksek para cezaları ödeyebileceğini belirtmiş.

kullanıcıyı cezalandırmak yerine bu yayınları yapanlarla uğraşsınlar. direkt olarak adamların türk bankalarındaki hesaplarına havale yaparak alıyorsun bu paketleri. bunlar kim? hepsinin adı soyadı adresi belli. ee neden bir şey yapılmıyor?
    nedenini ben söyleyeyim, bu iptv sektörü çok büyük sektör. milyarlarca tl'nin döndüğü bir sektör. iş böyle oluna o işin içine siyaset, rüşvet, kara para çarkının girmemesi imkansız.

dolayısıyla kimse rantının kesilmesini istemeyeceği için bence böyle bir uygulama da olmayacaktır.

edit: kaynak
  • önce kaçak elektrik kullananı içeri atsınlar sonra bakarız!
  • yıllardır dizimag ve türevlerini izleyerek en az 3000 yıla mahkum olduğum acı gerçeği ile yüzleştiğim durumdur. keşke adam öldürseydim lan.
  • az bu yahu müebbet verseydiniz! arsız, hırsız, cani, katil vs. hatta teröristleri ekranlara çıkaranlar serbest.
  • ohh yine sezonu açmış bulunmaktayız (bkz: geleneksel kaçak yayın cezaları)

sanırım şuanda yeni hapishane üretiyorlar çünkü yayıncı kuruluş sahipleri her gün kaçak yayın kapansın diye bağırdığına göre ülkenin yarısı içeri girecek.
  • ekonomiyi nas mas diyerek yerin dibine sokup parayı pul edene ses çıkaramayan adaletinizi seveyim sizin.
  • millet memleketi dolandırıyor hapis cezası yok bunların uğraştığı şeylere bak.
  • halkı sırf sonu belli olan bir deneyle yoksul bırakan siyasetçilere kaç yıl ceza var avukat hanım? atın hepimizi hapise, daha rahat soyarsınız emekçiyi, köylüyü!
  • geçen ben denk gelmedim birisi söyledi 350b yazıyormuş gs maçında. türkiye'de 350 bin kişiyi koyacak hapishane bulamazsanız okulları online a çevirip, kyk yurtlarını hapishane yapın yapmadığınız şey değil*.
  • yılda en az 2 kere çıkan haber.
hesabın var mı? giriş yap