• bu sene, kaynak yetersizliği veya ona benzer bir mazeretle meb tarafından tüm eğitim kadrosunun görevden alındığı ve başka okullara dağıtılacakları; öğretmenlere başvuru yapmaları için muhtelif imam hatip liselerinin önerildiği iddia edilen kurum. bazı başka hem'lerin de aynı durumda olduğu ve ensar vakfı'na devredilecekleri de iddialar arasında.

keşke kaynak götüm olsaydı. umarım götüm olmayan kaynağımın söyledikleri doğru değildir.

edit: imla
  • tiyatro eğitiminin inanılmaz yararlı ve eğlenceli geçtiğini düşündüğüm yer.
    sene içi derslerinizi alır, sene sonu final oyunu sergiler ve yaz boyunca kurstan arkadaşlarınız ve hocalarınızla
    moda sahilinde sabahlara kadar içersiniz.
  • inşa edildiği dönemde çok güzel bir binayken yapılan eklemelerle ve sağa sola asılan klimalarla, önüne park eden doblolarla o dönemi çok aratan bir hale gelmiştir.
    yine de dikkatli bakıldığında sütunları, ızgara tipli pencereleri falan hala görülebiliyor.

etrafındaki gereksizlikler temizlense çok şık bir yer olabilir ama o nokta çoktan geçildi sanırım.

detaylı okuma parçası:
    http://baronvonplastik.blogspot.com/…tin-guney.html
  • hadi çaman ise artık seks filmi oyuncusu değil tiyatrocu haline gelmişti. demek ki 1985 veya öncesinde kadıköy halk eğitim merkezi'ndeki sahnede "the zoo story"yi oynamışlar, biz de gitmişiz. (bkz: hadi çaman/@ibisile)
  • sıcak, çok sıcak, boğucu sıcak! o salonda havalandırma her zaman yetersizdi ama bu sezon komple calışmaz durumda acmışlar perdeyi. “oyun izlerken boğulma keyfi” tadında..
  • bünyesinde adem sevinç yönetiminde bir halk müziği korosu bulunmaktadır.
  • bahariyede guzel gosteriler sergileyen yer. yalniz bugun tiyatro kursu icin gittigimde 200 tl bagis istendi. bunu vermeden kayit yaptirabiliriz diyorum. yanilip yanilmadigimi bilenler beni bi bilgilendirebilir mi acaba?
  • 2014-2015 kurs katılımı için 200 liralık bağış yapılması istenmekte.
  • 355550 kişilik salonda, yaz sıcağında klima veya havalandırma olmadan bize oyun izlettiren, çalışanlarının da "oyuncular açtırmıyor" diye (bence) yalan söylediği bir yer.
    korkunç bir deneyimdi, başka bir mekanı tercih etme şansınız varsa burada yazın bir şey izlemeye gelmeyin.
  • bir tiyatro / konser salonu olarak beklenmedik derecede konforlu olan yerdir. koltuklar rahat, eğim önünüzde kaya kafa otursa bile görüşü engellemeyecek derecede, akustik iyi. kamuya ait bir yer olması sebebiyle bilet kesen ve yer gösteren amcalar biraz bezmişler ama olur o kadar.
hesabın var mı? giriş yap