• galatasaray stadı için o dediğini yaptılar. maç atmosferinin içine edildi.

gerekirse trafik samandıra tarafına taşınsın. kadıköy fenerbahçe'dir.

icardispor: not
  • yazmıştım bir şeyler, bir cincon trolüne, gerçek bir galatasaraylının cevabını gördüm, sildim. teşekkürler kendisine.
  • bir eşeğin aklına karpuz kabuğu düşmesine bakar, rantı gördümü seyirci garantili yeni stad ve yuvarlanmalık çimlikler hemen halkın isteği oluverir.
  • bütün stadlar kaldırılsın. futbolu silkiyim yaa. şu gerizekalı spor dalına dünya çapında gösterilen bu ilgi niye hiç anlamıyorum.

adam acun'un programlarını izlememeyi elitistlik olarak görüp, futbol fanatikliği yapıyor.

futbola komşuda maruz kalırsam orayı terk ederim.
  • stad cidden kaldırılmalı. şehrin göbeğinde stad mı olur. leş gibi trafik, yazık kızıltoprağa kalamışa.

hala futbol izleyen eğitilemezler var bu çağda. her yeri şike, rant.

“var” diye bi şey var. onu bile seyirciye göstermiyorlar bu teknoloji çağında. sadece şikeci hakemler isterse o karar veriliyor lol. itiraz edenlere sonradan -bi kereliğine- gösteriyorlarmış vs vs. kim güvenir bu yavşaklara? tabii ki düşük iq’lu türk futbol izleyicisi.

edit: bu arada stadla ilgili sorunum yok. trafiği düzeltsinler kafi. sonuçta o da bi kültür seveni var sevmeyeni var. ama şehir içinde 3 şeritli yolun 2tane şeridini kapayıp insanları her hafta 2 saat trafiğe maruz bırakıp özgürlüğünü engellersen o zaman siktir git.

trafiği geçtim toplu taşımayı engelliyorlar. o gün soğukta 1 saat yürüyen insanlar var caddebostandan kadıköye. otobüsler belli bir yerden kalkıyorlar illallah etmişler.
  • stad kaldırılsa sanki yeşil alan yapılacak. burası türkiye. ali sami yen’e yapıldığı gibi yerine 50 katlı kuleler dikerler. sadece maç günleri olan trafik her gün olmaya başlar.
  • saçma kampanya.

neden?

yurt dışında da stadlar şehir içinde.

stad semtin ambiyansını güzelleştiriyor.

gürültü kirliliği bakımından maksimum iki haftada bir iki kez maç oluyor, lig maçı ve avrupa kupası (o da denk gelinirse).

onun dışında kadıköy zaten hep trafik ve kaos.

insanlar toplu taşıma veya yaya olarak işlerini halledebiliyor. kadıköy gibi kaotik bir semte araba ile gitmek zaten mantıklı bir iş değil.

galatasaray stadı örneğini verebiliriz. çok uzak... gidiş ve dönüş insanlar için ölüm. metro var sadece.

fenerbahçe'nin stadına, metro, marmaray, metrobüs, otobüs, vapur ile ulaşma seçenekleri mevcut.
  • bence komple futbol kaldırırsın.

"meeting set edelim" diyen adam karısından kaçıp alkol alıp maç izlemeye gelince ortalığın anasını xikiyor.

cidden düşük iq'lu insanların işi.

500 milyar dolar yiyen 25 yaşındaki oğlanın ve ona bu parayı verebilen patronun peşinden koşan kitle.
  • vakti zamanında fetö'nün çökmeye çalıştığı arazi için yapılan kampanyadır. fenerbahçe stadı, tesisleri ve dereağzındaki 3 imar adasını, eski salı pazarını içeren ve kalamış marinayı devasa hale getirirken aynı zamanda lüks konut ve alışveriş merkezlerini kapsayan bir proje vardı masada. o kadar kumpas sadece sportif başarı için kurulmamıştı.

günümüze gelirsek, stadın yerine mutlaka ki 7/24 trafik yaratacak bir proje yapılacak. yılda 25 kere yarımşar gün trafiğe tercih ederseniz buyrun kampanyaya destek verin.
hesabın var mı? giriş yap