142 entry daha
  • normal doğumun kendisi normal değil.. 3-4 kilo bebek portakal kadar kafası omuzları bacakları var, ters geliyor bin türlü mallık oluyor, o şekilde iki parmaklık vajinadan çıkacak, çıkamıyor vajina dışındaki kısımlar yırtılyor, bazen doktorlar kesmek zorunda kalıyor bebek ve anneyi kurtarmak için, bu mu normal, bu mu doğal doğum. çocukların %40'nın annelerin %10'nun hamilelik ve doğum sırası ve sonrası komplikasonlarda öldüğü "organik" medeniyetler dönemler coğrafyalar mı güzel? evrimde berbat tasarım ilkesi diye bir şey var, açın bakın, doğal olan her şey işin en güzeli mantıklısı değil. doğal olan alerjisi olan bebeğin ölmesi mesela. doğal olan maksimum 40-45 yıl yaşamamız. aşı ilaç antibiyotik tıbbi hijyen hiçbir şey doğal değil. vücudun bağışıklık sistemi halleder yeaa.. normal doğum sezaryen gibi bir şey olmalıydı. doğal yoldan anne karnından (üreme ve işeme organının birleştiği 3 cmlik yerden değil) doğuma has daha geniş esnek bir yerden bebek normal organik doğal şekilde doğmalı idi.. sezaryen yapılan yerlerde doğum zamanı esneyen bir şey olmalı idi.
    normal doğum denilen şeyin sonuçlarına bakın bir. geri zekalı manyak psikolojik problemi olan çocukların kaç tanesi o normal doğumdaki çileden, vajinal kanalda sıkışmadan boğulup ölme noktasına gelip beyni hasar görmüş çocuklar onları gördünüz mü? sezeryanenle ilgili bilinen gerçeklermiş? aklı başında olan kadın sezaryen olur. ha ben normal doğum yaptım çok da zorlanmadım diğerlerini de öyle yaparım diyen olursa ona da bebeği ve kendisini öldüreceği durumlar dışında saygı göstermek lazım.
20 entry daha
hesabın var mı? giriş yap