• bu da votka ile anlaşılabiliyormuş.
  • erkeklerin anlamadığı...
  • kadınların anlatamadığı ya da anlatırken hep zor yolu seçtiği de olabilir. ama gene de votka derim, olmadı rakı.
  • seni görmek istemem, ama sen beni görmek istemezsen üzülür kırılırım...seni aramam, aramamak için kendimi günlerce kasabilirim, ama sen beni aramadığında merakımdan oturduğum koltuğun kadife döşemesine tırnak izlerimi çıkarırım. .kendi hatalarımı kolayca afettiririm de seninkileri affetmeye bi türlü alıştıramam kendimi. kadınım ben, çelişki benim hamurumda var........şeklinde yaklaşımlar güden dişiye özgü ruh hali.
  • 1914 tarihli safveti ziya romanıdır.
  • ruh çağırma seanslarında sizi en çok yoracak ruhtur.

-ey ruh geldiysen 3 kere vur!!!
    +ne kadar kabasın unutma ki karsındaki kadın ruhu. kabasın işte kaba ühühühüh
    -ey ruh aglama lutfen, anlamadım ne yaptıgımı
    +hem kaba hem anlayışsızsın. ühühühü. zaten ne zaman anladın ki beni ühühü
    -aglama gercekten bir sey yapmadm ey ruh
    +oyle miiiiii? ben bosuna aglıyorum, kırılıyorum, uzuluyorum cunku ben hastayım oyle mi ???? ühühühü
    -sey yani..sey...
    +sey yani miiiiii? sey yani oyle mi?????? insan hayır der. okuzsun işte okuzzz ühühü
    -tabi ki hayır. oyle demek istemedim. cok ozur dilerim seni kırmak istememiştim. cook ozur dilerim
    +hem ne yaptıgını bilmiyorsun hem de ozur diliyorsun. ben safım oyle mi? kanacagım ozurune oyle mi? ne kadar sıgsın, dusuncesizsin ühühü
    -aaaaa olmuyor ama. gercekten yeter . bak ben de kırılıyorum artık
    +gercekten mi??? gercekten kırılıyor musun canmın içi? sen yeter ki iste degil 3 , 300 kere vururum. seni cok seviyorum bebegim biliyorsun degil mi? ben de ozur dilerim. sen sadece 3 kere vur deyince kırıldım, kadın ruhuyum ya inceyim işte. 3 kere vurabilir misiniz canım demeni beklerdim anlıyorsun degil mi?
    -...!!!!!!!
  • beyin kıvrımlarına paralel şekillenmiştir.
  • yumurta kabuğu gibidir. ya hiç kıramazsınız ya da ufacık darbede kırılır.
  • yumurtanın içi gibidir. pişmeden döndürmeye kalkarsanız yalpalar... ve kırmadan gerçek yüzünü göremezsiniz...
  • ne kadar gizleniyorsa o kadar kırılgandır.
hesabın var mı? giriş yap