• çoğu zaman yaptığım eylem. özellikle de türbanlılara. adamların dininde erkek kadınla yalnız kalırsa üçüncüsü şeytandır diye bir gerçek var lan. durduk yere saçma tepki ya da mimiklere niye maruz kalayım?

edit: başlık başıma kalmış yine...
  • halvet olmak istemiyordur.
  • bazı erkeklerde var bu durum. bir diğeri için toplu taşıma araçlarında tek başına oturan kadının yanına oturmamak
  • yaşadığım yerde yapmasam da bazı durumlarda gerçekleştirdiğim eylem. biraz da bulunduğum yere göre karar veriyorum buna. bağnaz bir bölgedeysem ve acelem yoksa, bir sonraki asansörü bekleyebiliyorum. bunun dışında bindiğim takdirde cüzzamlıymışım gibi uzak köşeye kaçılacaksa, rahatsız bakışlarla "nereden çıktı da bindi bu, sapık mıdır nedir?" diye sorgulanacaksam eğer binme eğilimim daha fazla oluyor. kenarda insan gibi durup 2 kat çıkan birinden rahatsız olacaklarsa varsın olsunlar.
  • hayatim boyunca yapmadigim ve de yapmayacagim bir eylem. biraz kendinize sayginiz olsun! benden rahatsiz oluyorsa da o yelloz kari insin asansorden.
  • saçma sapan bir davranıştır. siz kendinizi bu kadar ezik duruma getirmekten zevk mi alıyorsunuz sorusunu sordurur.
  • artık asansörlere "go pro" ile bineceğiz. kimsenin kimseye güveni kalmamış.
  • günümüzde yaşananlar olaylar çerçevesinde kadınlar erkeklerden o kadar korkar hale geldi ki, bence bu durum kadının korkmaması için yapılan kibar bir jesttir. olayı seksistleştiren sizsiniz.
    yolda yürüyen kadına yok yere yumruk atılan, minibüste şort giydi diye dayak yiyen, motorlu bir adamın yaya kadının yanından geçerken ayağıyla onu yere düşürdüğü bir ülkede şahsen ben bir erkekle asansörde yalnız kalmak istemem. evet her erkek aynı değil ama ya onlardan birine denk gelirsem korkusu ile yaşamak çok zor.
  • doğru olan davranıştır. rahatsız olan var olmayan var.
hesabın var mı? giriş yap