• (bkz: #71786120)
  • çalışsak ev işlerini neden yapmıyorsun, eve geliyoruz yemek yok, gömleğim neden ütülenmedi?
    çalışmasak bütün gün evde oturuyorsun, tüm yük benim üzerimde?
    error 404
  • kompleksli erkek beyanatı. başka bir açıklama bulamıyorum bu düşünceye sebep olan.

ayrıca kadın çalıştığı için bitecek olan evlilik bitsin zaten. hayır gelmez o evlilikten. bari çocuk yapıp, o yavrucağın hayatını mahvetmesinler.
  • eğer bir evlilik kadın çalıştığı için bozulacaksa, baştan evlenilmese, daha iyi olurmuş. eğer bu genelleme doğru ise, o ülkede genel olarak evlenmek ne erkek ne kadın için hayırlı olacaktır. (bkz: venus in furs)
  • kocam temizlik ütü yapamıyor diyen hanımefendiye soruyorum 'kocanız geri zekalı mı ? '
    bu işleri dünya üzerindeki türk erkekleri hariç bütün erkekler yapabiliyor.

bunlar hep bizim erkek çocuklarımızı yetiştirme anlayışımızdan kaynaklanıyor. anne evinde prens gibi muamele gören erkekler evlendikten sonra da aynı muameleyi bekliyor.
    eğer iki taraf ta çalışıyorsa erkek ütü de yapacak yemekte.
  • öncelikle gidip şu başlıktaki videoyu izleyin (bkz: hastane bahçesinde karısını tekmeleyen adam)
    acziyet mutluluk falan getirmez, sadece duygularınızı baskılamanıza sebep olur. sonrası bi cinnete bakar. eşini çalıştırmayan adamlar nafaka ödememek için ne taklalar atıyor, hepinizin çevresinde vardır mutlaka böyle tipler. bu ülkede kadın çalışmak zorunda bırakılmıştır. başka söyleyecek sözüm yok.
  • her evliliğin "kadının eksikleri" nedeniyle bittiğini sanıyorsunuz değil mi?

bravo! devam edin bu kafayla. belki don ütüleyen bir cowgirl ile mutlu mesut yaşarsınız hatta iyi bir çocuk olursanız şirinleri bile gösterir size.
  • iyice çomar kokuyor başlıklar bu nedir yaa
  • kompleksten başka bir şey değildir. kadın çalışmasa bitmeyecek mi o evlilik? saçmalık! kadınları rahat bırakın artık.
hesabın var mı? giriş yap