• özgüven. gerçek özgüven
  • etkileyici gozlerle kacamak bakislar atip suzmesi ve bi yandanda gulumsemesidir.
  • yalnızken (benim gibi) troll olması , birlikte saçma sapan hareketler yapıp eğlenmek. yani evde ruh gibi olmayacak.

dışarda iken olgun davranması , oturup kalkmayı bilmesidir...
  • zekaları efendim...
  • kisa ve oz olarak cekici olmaya calismadan cekici olmalari diyebilirim.aynisi erkekler icin de gecerli.
  • benim için giyim tarzı.
  • ne şişman ne zayıf ne balık etli
    ne uzun ne kısa ne orta

geçiniz efendim...

kadını çekici yapan detay ;

zekası etkilemeli
    alçak gönüllü olmayı bilmeli
    merhametli olmalı
    dürüstlük ( bir dediği bir dediğine tutmalı )
    lümpen olmaması

asıl bunları bulmak zor ..

gerisi popo , meme , göz , dudak her kadın da olan şeyler , kimisi kiminden daha güzel olabilir fakat asıl mesele ya da en azından benim için saydığım özellikler daha değerli...
  • bazen 2371 entry içerisinde aranıp bulunamayandır.
    geek olmasıdır tabi ki.

nerd değil dikkat!

sene olmuş 2016, yeri geldiğinde teknoloji konuşamayacağım insanla potansiyel bir gelecek görmüyorum.
  • --- spoiler ---

efendilik, güzellik, nezaket, alçakgönüllülük. ya kağıt helvası yiyor abi var mı böyle şey?.

--- spoiler ---

(bkz: sadri alışık) (bkz: sana layık değilim)
  • genellikle fiziksel detaylardan oluşur. gözün gördüğü anda kadını arzulama hissi yaratır.

ben daha önce hiç "ay ne dürüst!" veya "lan ne vicdanlı kadın, hayvanlara nasıl merhametli yaklaşıyor!" diye bir kadını çekici bulan bir erkek görmedim. muhtemelen siz de bulmuyorsunuz. güzel huy ve güzel ahlakla çekicilik kavramlarını ayırt edelim ve tribünlere oynamayı lütfen bırakalım.
hesabın var mı? giriş yap