• evlilik vaadiyle inandırarak kadınları borca sokan dolandırıcıdır. arif s. kendini pilot yüzbaşı olarak tanıtmış ve de evlenmiş aylarca bu şekilde yaşamış ama evli olduğu kişiler bunu geç fark ediyor çok garip gerçekten. hele ki şu açıklama bana yuh dedirtti:

savran, yaşadıklarını şöyle anlattı:
    "kendisi sosyal medyadan bana yazdı. mesajında numarasını bırakıp 'ben askeri personelim, yüzbaşıyım' dedi. ben de kendisine 'seni ne hakla arayacağım, kimsin ki?' dedim. 'peki, sen bana ulaşma, ben sana ulaşırım' dedi, ertesi sabah kendisi beni aradı. numaramı nereden bulduğunu sorunca; 'ben askeri personelim, elim kolum uzundur, her şekilde senin numaranı bulurum ve senin geçmişinle alakalı her şeyi biliyorum' dedi. gerçekten de her şeyimi öğrenmişti. beraber dayımlara gitmiştik, orada evlilikten konu açıldı. namaza gittiler, gelirken yanlarında imam da vardı. orada hemen hızlı bir şekilde dini nikahımız kıyıldı. nasıl olduğunu da biz de anlamadık, ailem de kendisine inandığı ve sevdiği için pek de tepki vermedi."

https://www.hurriyet.com.tr/…ndirici-cikti-42119077

--- spoiler ---

kahramanmaraş'ta çiğdem savran (23), 3 ay dini nikahla birlikte yaşadığı ve yüzbaşı olarak tanıdığı arif s.'nin (33), kendisini ve kuzenini dolandırdığı iddiasıyla şikayetçi oldu. arif s.'nin yüzbaşı olmadığını, 18 suç kaydının bulunduğunu ve kendisiyle birlikteyken başka kadını da evlilik vaadiyle 350 bin lira dolandırdığını öğrenen çiğdem savran, "çok profesyonel dolandırıcıymış" dedi.
    --- spoiler ---
  • yerli ve milli tinder swindler vakasi.

hakedilmis dolandirma olduguna eminim. hirsize ev anahtari teslim etmek gibi birsey bu.
  • adam profesyonel değil sen salaksın çiğdem.
  • 350 bin lira mı ? yani sadece yaklaşık 20 bin dolar mı? pahalı değil siz fakirsiniz.

bir dk ya bu başlık o başlık değil sanki…
  • netflix'e yeni dizi senaryosu olur.
  • hepimiz birilerine , bir şeylere inanmak istiyoruz. ama işte bunu fırsat bilenler bildiğin dolandırıyor bizi. adam dolandırmayı kafaya koyduysa karşısındaki insanın çok bir şansı kalmıyor.
  • evlenmek için sicil kaydı şartı aranmalı en azından caydırıcılık adına olmalı bu. psikoteknik rapor edinilmeli, genel sağlık taraması yapılmalı.

bunlar elzem.
  • valla adama helal olsun demekten başka birşey gelmiyor elimizinden. onlar profesyonel değil, siz çok salaksınız.
  • kadınları dolandıran sahte kalorifer tesisatçısı diye bir haber görür müyüz sanmam.
    kadınlar hakkında bütün klişe sözleri doğrulayan haberdir.
hesabın var mı? giriş yap