• hata yapacaklarını sanmaları
  • maç izlerken önümden geçmeleri. hayır bin defa uyardım geçme aşkım, geçme hayatımın anlamı, geçme bitanem diye ama anlatamadık dinletemedik.
  • pilavın suyunu fazla kaçırarak lapa yapmaları. yahu diyorum ki o öyle bardak hesabıyla olmaz. pilav ne kadarsa bir iki parmak fazla su koyacaksın. yok ama anlatamadık ki.
  • saçı boyadıktan sonra naylon eldiveni lavaboda bırakmaları. yahu rezil bir manzara kaç kere söyledim kaldır şunları diye. yok yeni boyamışmış bilmem ne. aşk işte. bişey diyemiyosun ki.
  • temiz iç çamaşırları yıkayıp katladıktan sonra salonda bırakmaları. hayır bırakıyosunuz salonda banyodan çıkıyoruz çamaşır yok. bir de misafir gelmişse neler olacak bi düşünün diyoruz ama aşk işte. engel oluyor taş koyuyor bazı düşüncelere. bir şarkısın seen.
  • ayirt edilmesinin kolayligi yuzunden saclariyla oynamalari.
  • karşılarındaki erkeğin de kendilerine aşık olduklarını sanmaları
  • evvelsi gece hiç tanımadığı bir erkeğe sırf bana benziyor diye merhaba demesi. lan insan bi seslenir önce kimmiş neymiş hiç mi öğretemedik be. gecenin bi vakti beni de katil ediceksin hey allahım yarebbim. aşk işte unutturuyor bazı şeyleri
  • adamında ona aşık olduğuna inanmak, aksini asla kabul etmemek çoğu zaman hataların en büyüğüdür. adam aksini iddia etse de fark etmez; bana aşık haberi yok mantığı sadece aşık bir kadına mantıklı gelir.
  • (bkz: çocuk)
hesabın var mı? giriş yap