• bazı açılan başlıkların aksine türk toplumunda kadınların çoğunun erkeğinin kendisine oral seks yapmasından hoşlanmamasi durumudur.

pek çoğu hatır gönül izin veriyorlar ama gerilmekten tat alamıyorlar. oldukça da yaygın bu keyif almama durumu.

erkeklerin yûzde doksanı çekinmeden ağza dayamaya meyilliyse. kadinlarda bu durum yuzde 50-50 belki vardir belki yoktur bile.

mesele erkeğin yeteneği değil, senin kafanin kadinin bacak arasinda olmasi kadını germeye yetiyor nedense.
  • -sen yapmayı bilmiyorsan kadın ne yapsın.
  • kokuyu biliyorlar, çünkü erkeklere yapıyorlar.

demiştim yukarıda; ancak, bakınızı veren suserın entrysini "vajinal koku" olarak değiştirmesi üzerine hiçbir anlamı kalmadı.

oral seks sevmeyen kadın görmedim; yapamayan veya kötü hissettiren erkek vardır.

bonus: kirlikediden amme hizmeti geliyor, buyrunuz.
  • yine filmin birinde esas adama sordu birisi;

-eşine oral seks?

el cevap

--eşim o ağızla çocuklarımı öpüyor.
  • her kadın böyle mi bilemiyorum ama en son kız arkadaşım gerçekten yapmamı istemezdi, kokuymuş falan bunlar kişisel temizliğine önem veren kişiler için sorun olmayacaktır o yüzden kokuyor gerek yok diyerek yan çizmeye çalışmayın.

ısrar etmedim ama sadece bir kez ve çok kısa süreliğine izin vermişti. diğerleri öyle değildi ama çenem düşerdi bana mısın demezlerdi. severim, orası ayrı konu.
  • (bkz: somurma)
  • cinsellikte dominant karakter erkek olduğu sürece bu tür saçma sapan, cinsiyetçi fikirler üretilmeye devam edecektir. kadınların oral seks sevip sevmemesine yine bir erkeğin karar vermesi yeterince ironik değil midir? kadınların oral seks sevip sevmediğini gerçekten öğrenmek istiyorsanız cinsellikte yarattığınız ve asla taviz vermediğiniz iktidarınızı lağvedin. bakın bakalım kadınlar oral seks seviyor mu, sevmiyor mu?
  • iğrençsiniz andavallar dedirtn abazan yapıtı başlık...
  • kendini keşfedemeyen kadın hiç kadındır
  • benim de yapmami ister korkusundan
hesabın var mı? giriş yap