• kendisine üstad ünvanı ak parti döneminde verilmiştir.
  • eğitilmezdir.

osmanlı görmüş dedelerinin yolundan gittiğini düşündüğüm zat (bkz: ılık)
  • vatana ihanetten yargılanması gereken bir deli görünümlü tetikçi daha
  • buradakileri kudurttuğuna bakılırsa işini çok iyi yapan ve de yapmaya devam eden araştırmacı-yazar.

raporlu vesaire diye sallayanlar, adamın onlarca kitabındaki binlerce argümanına karşı cevap verebilirlerse (ki namümkün çünkü seviye raporlu deli hasta ve bin türlü hakareti edenlerden öteye gitmiyor) daha mantıklı olur.
    bizde el değmemiş üstün bilgilerinizle ufkumuzu genişletmiş oluruz..
  • dostlar yazıp durmayın şu soytarının başlığına trolleri beslenmesin.bir de ulan yazıyorsunuz her seferinde ümitleniyorum belki ölmüştür de bir pislik daha bu dünyadan temizlenmiştir diye hevesimi kursağımda bırakıyorsunuz. şu yukarda entry sıçmış olan bir rezil var argümanına karşılık verin diyen trolle gelsin bu da lan şeyh pirin neresine cevap verelim.hayır ciddiye almayalım diyoruz öyle deli deli konuşur gider diyoruz ama sizin gibi koyunları takmış peşine. korkuyorum koyunluğunuz bulaşıcı diye.
  • işini iyi yapıyor diyenler var, araştırmacı yazar diyenler... yine de görünen o ki tarihçi, üstad demeye veya doğru söylüyor keşke gerçekten gelip yunan ... yapsaydı bizi demeye mideleri veya başka bir uzuvları el vermemiş.

ayrıca deli raporu aldığını kendi ayıla bayıla anlatır doğrudur. ona göre kemalist diktadan kaçmak için rol yaparak almıştır deli raporunu. buradan kendisine bir çağrı yapıyorum; g.tü yerse bu gün malum artık kemalist dikta rejimini bırakıp ileri demokrasi'ye geçtik gidip akıl sağlığı yerindedir raporu alsın!

edit: bu arada kendisi 60'lı yılların jet fadıl'ıdır. tescilli dolandırıcıdır. bunu da atlamayalım. ama bu çalıp çırpma işleri malum kitle için yüz kızartıcı bir suç olmaktan çıktığı için çok önem arzetmez!
  • argoda fesli argüman pezevengi. kaynak ise kendisinin görsel ve işitsel medya organlarını kullanarak zayıf referanslı argümanlarını piyasa salması, argümanlarının ışık hızıyla sikilmesi ve buna rağmen aynı boktan referans ve mantık örgüsüyle yeni tezler üretip insanların huzuruma çıkmasıdır. tarihçi olsa zaten milletin zamanını böyle çer çöple çalmaz ama kendisi özellikle argümanlarının çeşitli mecralarda sikilmesini meslek edindiği için argüman adam, argümancı ya da sokak tabiriyle argüman pezevenkliği icra etmektedir.
  • (bkz: fesleğen)
  • araştırmacı yazarmış. neremle güleceğimi şaşırıyorum bu tanımlamaya.

ahanda tanım: vatan haininin, satılmışın ve gereksizin önde gidenidir. derdi de islam filan değil, kendi uydurduklarının kabul görmesidir.
hesabın var mı? giriş yap