şükela:  tümü | bugün
  • az evvel sağlık sorunları nedeniyle gerçekleşmiş tahliyedir.

gerekçeyi söylüyorum;uyku apnesi!

sizin ananızı avradınızı yedi ceddinizi adaletinizi sikeyim emi! evliyanızı inandığınız dini kitabı hakkı hukuku sikeyim emi! dilinizden düşürmediğiniz o din kitap allah var ise o yediğiniz kul haklarını ne ananızın amına sokacaksınız acaba :?

http://www.cumhuriyet.com.tr/…i_tahliye_edildi.html

silivri'de zindanlarda kanserden ölenlere neden yapmadınız ulan bu kıyağı şerefsizler demezler mi adama ?

http://gorulmustur.org/…i-hasta-tutsaklarin-listesi

bu adamların hastalığı o damattan daha mı azdı araştırın bakalım!

neymiş hastalığı? bu da mı testis kanseriymiş?
    nasıl bir testis ise hasta diye ne askere gidiyorsun , ne askerlik yapıyorsun ama çocuk olunca ulan bu kimden? diye sormuyorsun.

buyrun adalete...
    sonra git milleti bankasya'ya para yatırdı diye
    aktif sen e üye oldu diye
    fetöye stand-up yaptı diye
    atilla taşı twit attı diye mühebbet ile yargıla!
    sonra millet de inansın senin fetö ile mücadelene!
  • konu ile ilgili fatih tezcan ın yorumu düşündürmüştür ..
  • gayet iyi olmuş. desteklediğim bir karardır bu.

çocuklara tecavüz edenleri yargılamaktansa kafasını çeviren yeni türkiye'ye çok yakışıyor.

ben de akpli olucam karar verdim.
  • doğru karar. 95 yaşındaki hasta bir adamı hapiste tutmamak lazımdı.

edit: lan dur, prens philip ile karıştırdım.
  • http://gorulmustur.org/…i-hasta-tutsaklarin-listesi

içeride sadece birkaç aylık ömrü kalan tutukluların bulunduğu listeye dahi girmeden gerçekleşen tahliyedir!

parası gücü olanın adaleti bu işte. hala içlerinde fetöcü belediye başkanı saklayıp , baklava börekçi ile fetö mücadelesi yaparsan, o başkan da devreye fetöcü hakimlerini sokar damadını böyle çıkarır!
    hala 1350 tane yandaş hakim ataması yapılıyor! yarın yine kandırılmayacağınız ne malum arkadaş?
    hiç mi ders almayacaksınız?
  • haksız yere tutuklu yargılananlara da böyle hayırlı sağlık sorunları nasip etsin inşallah... iyi hukuk yapıyor bu sene de yine...
  • adaletin a....... koymaktır. *
  • akepe il fetonun barış anlaşması imzalamış olması yüksek ihtimal. ihaleyi kime yıkacaklar bu sefer bakalım.
  • kuddusi okkır geldi aklıma.yapılan haksızlığı zulmü hatırlayın.
    düzmece davada sağıklı girdiği cezaevinde kansere yakalandı. sağlık gerekçesi ile tahliye talepleri "delilleri karartabilir" denerek kabul görmedi. "akciğer kanseri, beyin ve kemik metastası" teşhisi kondu ama asla tahliye edilmedi sonra sağlık gerekçesiyle serbest bırakıldığında komadaydı. yatalak, ağızdan beslenemiyor, konuşamıyor, ceset haline geldiğinde çıkarttılar ve 5 gün sonra öldü. ve halen ne ile suçlandığı belli değildi. iddianamesi henüz tamamlanmamıştı. erdoğan'ın "savcısıyım" dediği davalardandı bu dava.

şimdi herkesin aleni olarak bildiği fetö'cüler tahliye ediliyor, hangi vicdana sığar bu.

edit:özel bir hastane olan acıbadem hastanesinden aldığı raporla tahliye edilen fetöcü.hastalığı da kısaca şöyle,uykusunda horluyormuş.
  • soyadı kavurmacı olduğundandır.
    ulan şu ülkede adalet hiçbir zaman tarafsız bir şekilde dağılmayacak.