• cartoon netwok'ün yeni efsanesi. büyük şehirde hayatta kalmaya çalışan üç ayı kardeşin maceralarını anlatıyor. sosyal medyayı çok iyi kullanan bir dizi. internet fenomeni hayvanlarla, yapay arkadaşlık ve takipçi sistemiyle çok güzel alay ediyor. ayrıca üç ayının geçmişinin anlatıldığı bölümler gözden yaş getirip ciğeri parçalıyor. insanı anlatan muhteşem bir yapım. aslında onlar ayı değil, insanlar tarafından farklı göründükleri için dışlanan üç masum insan. çizgi filmi biraz da böyle izlerseniz daha çok keyif alacağınıza inanıyorum. son zamanlarda gerçekten böyle insana dokunan çizgi filmler yapılmıyor.

şu ana kadar benim favori bölümlerim: emergency, pet shop, occupy bears
  • (bkz: we bare bears)
  • 2 akşam önce keşfedip "akşam olsun da eve gideyim" demelerime yeni bir sebep katmış olan mega yapıt.

büyüklere çizgi film ekolünde harika bir yeri var. lanetli kaplan montunun olduğu bölümde kriz geçirecektim.

mutlaka izleyin; şu aralar akşam 8 civarı cartoon network'de.
  • diyaloglar çok iyi konu çok iyi güldürüyor eğlendiriyor yigenler yüzünden izlemeye basladim. şimdi açıp açıp izliyorum.
  • cartoon network de az kalan güzel çizgi dizilerden biri.
    çizgi film saçma ama güzel yani zaman geçirmelik bir çizgi dizi olmuş.
    filmi çıkacakmış , fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

--- spoiler ---

polisleride son sezonlarda olduğu gibi işin içine katmışlar yani artık aksiyonda mevcut ve güzel gibi
    --- spoiler ---

umarım filmi de güzel olur
  • "dürüm" bölümünün final sahnesi dokunaklıdır, gözleri doldurur.
  • çocukluktan itibaren beraber olan üç ayı türünün başından geçen olayları anlatan cartoon network çizgi filmi.

boz ayı, saf, arkadaş canlısı ve korkak.

panda, internette fenomen olma derdinde, telefon bağımlısı.

kutup ayısı, hareketleri ve konuşması ile efsane, titiz, iyi yemek yapan, grubun aklı başındası.
hesabın var mı? giriş yap