• karantina zamanı fellik fellik gezen yürüyen ego. herbokolok.

araç sayısının azlığını fırsat bilip asfalt çalışması yapan belediyenin taze yaptığı asfalttan geçince arabacığı zift olan beyimiz.

bunun üzerine belediyecilik konusunda da ahkam kesmiştir instagram hikayelerinde. dediğine göre bunlar küçük şeyler gibi görülebilir hojamm ama milli servetimiş... allah başka dert vermesin.

dip not: vergilere,araba fiyatlarına laf ederken gizli kapaklı konuşur.reyislerine laf söylemez abisi de bu da. ama konu akpli olmayan belediyelere saydırmaya gelince :)
  • "apaçiler çakma m paketle gezer." aforizmalarından abisinin mercedes s 350'sinin tayvan paket tamponlarına "çok güzel yapmışlar, bak şu köşesi böyle güzel, bu köşesi böyle güzel." demelere... o apaçiler de aynı markanın bmw tamponunu takıyorlardı be gözlüklü şirinim, şimdi abin de mi apaçi oldu, gel bize açıkla.

şaka şaka, açıklamana gerek yok. abinin belki nemalanırız diye bayıldığı ampullü parti alım gücünü o kadar düşürdü ki artık ucu size de dokunur oldu. g kasa bmwlerin o çok küçümsediğin "çakma m paket, sarı iç, türkiye paket" versiyonlarını alabiliyor musun? hani diyorum ki, "100 liralık bmw ile 250 liralık bmw havalarına giriyorlar." diye küçümsediğin insanlardan daha geriye düşmüş olmayasın? bak, para yetmeyince sözde orijinalci abi kardeşe tayvan tampon nasıl da güzel gelmeye başladı ama.

türkiye simülasyonuna hoş geldin.
  • bir baltaya sap olamamış abi parası yiyerek ego kasan youtube içerik sağlayıcısı.
    kendi kullandıkları ürünlerin reklamını yapmayı anlarım da yeminler edip iyi diye kullanıyorum demek saçmalık.

al sat yapmıyorum der 3 gün içinde araba değiştirir sonra piyasadan şikayet eder(bkz: swh)

bir de ilk motosikletini 750 cc alıp gece 12 saat yola çıkar.( rahatsız ya) kaza yapınca altına da düzgün bir dille açıklama yazarsın gençlere kötü örnek olduğu için ve hoooop engeller. sonra aynı yerde bir daha kaza yapar.

garip bir tip.
  • kendisini bir şey sanan, iğrenç espriler yapıp kendi kendine gülen youtuber..
  • oto yıkamacı vlogger. bugün lastiklerine yapışan ziftten dolayı belediyeyi suçluyor. hafta sonu zift temizle videosu çeker.
  • kompleksli ve sik kafalı şişkonun teki işte. bunların hepsi böyle.
  • daha önce de direksiyona küllük sıkıştırıp adaptive cruise control'ü kandırmaya çalışmışlığı olan al-satçı trafik canavarı.

https://youtu.be/zrvkm57mrtu?t=191

"hafif virajları dönebiliyor" diyor bir de. 50 bin kişi izlemiş videoyu. cinayete teşebbüstür bu. 1 kişi bile bunu deneyip kaza yapsa ne olacak?

tıpkı oto yıkamacı abisi gibi ankara'daki dükkanlara salça olarak sponsor bulup bedava ürün/hizmet kovalayan bir tiptir.
  • sanki almanya'da bmw mercedes arge ekibindeymişte, türkiyeye kesin dönüş yapmış gibi, sanki o arabanın üretiminde ordaymış gibi sürekli arabalar hakkında bilmiş bilmiş akıl veren ve kendi esprilerine hih hih hih gülüşüyle cringe seviyesini uzaya çıkaran youtuber
  • en az abisi kadar arabadan anlamiyor ama en azindan daha samimi..

(edit: düzeltiyorum, abisinden çok daha fazla anlıyormuş arabalardan. abisinin arabadan anladığı parayı bastırıp sürekli zarar edeceği arabalar almak; şaşmaz'da arabaya abuk subuk aksesuarlar taktırmak; borusan'da engelli vekaletiyle ötv'siz araba almaya çalışmak iken bu çocuk elinde alet edevat, abisinin eskilerinde bir şeyler yapmaya çalışıyor)

hic degilse abisi gibi ben cok biliyorum, ben doktorum, param cok egosu yok.

(edit: ayrıca ingilizcesi, tıp mezunu abisinden daha iyi.)

ha noyan'daki seccadeyi kameranin lensine sokma huyunun benzeri bunda da cuma'ya yetismeye calismasinda falan var. bu muhafazakarlarda illa bir din somurusu olacak arkadas, inanilmaz bir sey.
  • serhat inci veya kendine ait canlı yayınlar da kendini beğenmişliğini tavan yaptıran ezik youtuber
hesabın var mı? giriş yap