• mağaza prova kabinidir benim için. insanlar gelir geçer ayak seslerini duyarsın, gölgelerini kapı eşiğinden görürsün ama kendini küçük minik bir kutuya saklamak istersin. yani saklamak isterim. dünyaya kendimi kapamak. bir süre, belki 5 dakika, belki aynadaki görüntümü farkedene dek çıkmak istemem oradan.
  • açık hava. hele ki sahil varsa mükemmel olur. bir süre hiç konuşmadan deniz izlenir. her şey ölçülür tartılır.
  • the house of the meriç season 6-01.
  • ailesine gider tahminim.çünkü onu karşılıksız seven sadece onlardır.
  • bir yere gitmek zorunda değil ama o yerden gitmek zorunda olduğunu anlaması gerekir. hatta uzaklaşıp şöyle bir bakarsa, varlığıyla yokluğunun farksızlığını daha iyi görecek ve belki nafile çabalamakla ilgili hayati bir ders bile çıkarabilecek. çünkü dönüp baktığında o gözler başkalarını görür de bir kendi izini bulamaz o karede. hani 6. his filminde bruce willis'in canlandırdığı karakter vardı ya, en az o hayalet kadar yalan yaşadığı gerçeğiyle yüzleşecektir.

velhasıl, istikamet şart değil. sadece ayrılsın.
  • deniz kenarı
    evi/yatağı

kendi adıma bunlardır. kalbimi kırmışlarsa ben müsaade ettiğim içindir. o nedenle müsaade eden yerlerden kendim onarmalıyım. bunu insanların yanında yapmamalıyım çünkü zaaf kollayan akbabalarla dolu etraf. yalnız kalıp kendinle konuşmak için en güzel iki yerdir yukarıda belirttiklerim.
  • kendi içine sinebileceği herhangi bir yer.
  • kalbini kıracak yeni bir durak
  • zamanında evime hem uzak hem de yakın olan parktaki o salıncağa giderdim.. kulaklığımla birlikte saatlerce sallandığımı bilirim. sonrası ucu bucağı olmayan bir uyku..
  • penceremin önü
hesabın var mı? giriş yap